Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Burger's Friends

Přehled hodnocení
80% celkově
80% personál
75% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 3x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Ještě se nestalo, aby mi v Friends přinesli špatný burger či něco bylo v nepořádku. Bezkonkurenční burgarna v Praze a širém okolí, navíc milá obsluha. Mohu všem doporučit.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Tak samozřejmě největším bonusem jsou místní burgery, na tomsburger, to sice nemá, ale rozhodně hodnotím pozitivně. Obsluha snaživá, ale tošku tam byl vidět amaterismus. Vnitřek bistra v pohodě, pěkné čisté, ale sedíte v pasáži, a kolem vás za sklem proudí davy lidí, což není uplně super.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Burgers Friends je opravdu zajímavá. Doporučuji sem zajít na jejich burgery, které jsou výborné. Obsluha je tu vždy velmi ochotná, proto nemohu jinak než podnik doporučit!!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V Burger's Friends mají opravdu velkou nabídku burgerů, takže si vybere každý, dokonce i vegetariáni. Maso je dobře připravené a ochucené, a hranolky mi taky chutnaly.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byl jsem zde již po druhé a perfektní zážitek se opakoval. Prostředí je velice originální. Obsluha ochotná a jídlo chuťově zajímavé. Proto všem doporučuji ochutnat.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO