Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 11x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Burger's Friends

Přehled hodnocení
84% celkově
84% personál
80% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 8x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Burger byl naprosto vynikající, hranolky taktéž. Mně osobně by vyhovovalo na výběr jiné pivo, zároveň mi připadalo poměrně omezená nabídka nealko nápojů. Na burger sem určitě ještě zajdeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kamarad mi doporucil tuto burgrarnu. Udelal moc dobre, protoze se mi tu libilo. Nabidka burgeru je naprosto bezkonkurencni, proto si vybere snad kazdy host. Musim restauraci doporucit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jelikož jsem milovník burgerů, musel jsem navštívit i tuto restauraci. Název vypovídá o tom, že je tu pestrá nabídka tohoto pokrmu. Rozhodně jsem byl s návštěvou spokojený, proto ji doporučuju i vám.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemný podnik s vynikajícím jídlem. Měl jsem jejich burger, ke kterému jsou podávány jedny z nejlepších hranolek co jsem kdy měl. Maso bylo výborně udělané). Personál je moc milý a příjemný!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V posledni dobe jsme si burgarny opravdu oblibili. Nabidka burgeru je v tomto podniku opravdu lakava, takze si vybere kazdy. Pokud vahate, jakou novou burgrarnu navstivit, tuhle musim doporucit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V teto burgrarne jsem byla poprve a to s mymi kamarady. Prekvapil me tu velmy mily personal a co se tyce burgeru, ten muj byl vyborny. Take navstevu mohu jen doporucit.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Ještě se nestalo, aby mi v Friends přinesli špatný burger či něco bylo v nepořádku. Bezkonkurenční burgarna v Praze a širém okolí, navíc milá obsluha. Mohu všem doporučit.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Tak samozřejmě největším bonusem jsou místní burgery, na tomsburger, to sice nemá, ale rozhodně hodnotím pozitivně. Obsluha snaživá, ale tošku tam byl vidět amaterismus. Vnitřek bistra v pohodě, pěkné čisté, ale sedíte v pasáži, a kolem vás za sklem proudí davy lidí, což není uplně super.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Burgers Friends je opravdu zajímavá. Doporučuji sem zajít na jejich burgery, které jsou výborné. Obsluha je tu vždy velmi ochotná, proto nemohu jinak než podnik doporučit!!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V Burger's Friends mají opravdu velkou nabídku burgerů, takže si vybere každý, dokonce i vegetariáni. Maso je dobře připravené a ochucené, a hranolky mi taky chutnaly.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO