Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

3 fotografie
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Burger Grill pub

Restaurace nabízí grilované speciality, burgery, tortilly, míchané nápoje a koktejly. Zařízení se rozprostírá do dvou podlaží. Suterén nabízí 50 míst a horní část poskytuje 20 míst k sezení. V letních měsících je součástí pubu útulná krytá zahrádka. Mohou se zde sledovat sportovní přenosy na plazmových televizích nebo se přes wi-fi připojit na internet.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Shrnul bych to asi takhle, z dnešní návštěvy jsem velice rozpačitej (ale podobné dojmy jsme měl prakticky vždycky). Plus a minusy níže. burgerový maso dobře ochucený maso spíš přepečený (přitom na dotaz obsluhy, jak chci maso propéct odpovídám, že medium-rare) skvělá houska i všechny ostatní věci okolo, přiměřená porce všeho bezvadný hranolky i dipy k nim (asi největší plus celý návštěvy ) servírka se omlouvá, že nemaj cibulový kroužky, který k tomu burgeru měly bejt (2 v ceně burgeru); ptám se, jestli to plánujou kompenzovat nějak cenově nebo nabídkou něčeho jinýho, odpověď nedostanu docela dobrej Kozel dost nedobrá Plzeň hezký prostředí, útulný, na jídlo a pět piv večer mile rád zmatené názvy a neinformovaná obsluha (názvy dipů "burger" a "tisíc oceánů" ), obsluha mi řekne, že "Burger je docela dobrej, ale neumím popsat, jak chutná. Tisíc oceánů taky nevím, to je spíš pro holky. Ale je to taková směska všeho." dost nedobrý espresso

Stružák
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Opravdu skvělé burgery, hranolky, cibulové kroužky i domácí dipy! Obsluha i prostředí příjemné, mohu jedině doporučit:)

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Burger byl výborný, jeho chuť však kazily hranolky, které byly vysušené a mdlé. Jejich chuť zachraňoval dip, který byl výtečný, pro velkou porci hranolek je ho ale málo. Čekací doba byla relativně dlouhá (více než půl hodiny), ačkoliv restaurace nebyla úplně plná.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba