Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Burger Grill pub

Restaurace nabízí grilované speciality, burgery, tortilly, míchané nápoje a koktejly. Zařízení se rozprostírá do dvou podlaží. Suterén nabízí 50 míst a horní část poskytuje 20 míst k sezení. V letních měsících je součástí pubu útulná krytá zahrádka. Mohou se zde sledovat sportovní přenosy na plazmových televizích nebo se přes wi-fi připojit na internet.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podnik jsme navštívili v pátek večer, díky za rezervaci, jinak by jsme si nesedli. Měli jsme dvě jídla - mexickou tortilu a žebírka -vše hodnotíme velmi pozitivně( chutnalo to skvěle a porce byli obrovské )
Restaurace Burger Grill pub Restaurace Burger Grill pub
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí příjemné, interiér ve dřevě, Plzeň výborná. Servírka 40+ lehce suverénní, více pokory k zákazníkům by neškodilo. Burger celkově výtečný (já měl Hawai), jediná výtka - houska trochu přepečená, maso super, steakové hranolky s medovohořčičným dipem povedené a coleslaw moc dobrý.
Restaurace Burger Grill pub
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO