Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 6x 100 0

Burger Club Lednice

Přehled hodnocení
91% celkově
83% personál
85% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 0x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto fantastické burgery, skvele prostředí, ma to tu svuj styl,cenově velmi slušně a dkvela, prijemna obsluha. Doporučujeme navštívit, v Lednici nema kokonkurenci!
Burger Club Lednice
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Při návštěvě Lednice nikdy neopomenu navštívit toto malé bistro. Burgry jsou fantastické. Tentokrát jsem vyzkoušel sezonní Houbák. Maso skvěle ochucené, ostatní náplň příjemně vyvážená, hranolky s domácí tatarkou super. Jediná nevýhoda je značně omezený počet míst, takže rezervace je zcela namístě :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jeden z nejlepších burgeru které jsem jedl.
Burger Club Lednice
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí je velmi příjemné a hezké. Škoda, že pití se podává jen v plechu a pet-láhvi + kelímek. Je to taková samoobsluha. Burgry nám chutnaly, i když už jsme měli lepší. Zklamala nás hlavně bulka, jsme zvyklí na hutnější a sladší těsto. Jinak nemám co vytknout. PS: Neberou karty ani stravenky.
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Bugry jsou mensi nez v jinych restauraci, ale to bohate vyvazi chut pouziteho praveho hoveziho masa.Pokud davate prednost kvalite pred kvantitou muzu maximalne doporucit...Prostredi pusobi prijemne uklidnujicim zpusobem a personal stale usmevavy....
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Zvenku bistro vypadá jako stará prodejna se smíšeným zbožím. Uvnitř už je to mnohem lepší. Na zdech visí komiksové plakáty, interiér je pěkně barevný. Podnik je bohužel bez obsluhy, i když personálu tady v době naší návštěvy bylo asi tak dvojnásobně víc než hostů. Objednávku si zkrátka musíte jít vyřídit sami k pultu. Bohužel tu nemají žádnou domácí limonádu, ani postmix, natož točené pivo. Napít se můžete jen plechovkových limonád. Skleničky tu asi nevedou, aspoň nám ji nikdo nenabídl. Dostali jsme pouze brčko. Dali jsme si specialitu podniku - Lichtenstein Burger, na který jsme si museli "chvíli" počkat, ale to by nám ještě tolik nevadilo. Donesené burgery vypadaly na první pohled dobře. Na druhý pohled už to bylo o něco slabší, salát nebyl úplně fresh. Maso bylo dobré, domácí bulky také, coleslaw průměrný. Žádný velký gastronomický zážitek to nebyl, i když místní o podniku mluví jako o bistru, kde mají nejlepší burgery v republice. Burger Club bych doporučila za předpokladu, že od burgerů nebudete očekávat něco extra výjimečného. MImochodem - nezapomeňte si vzít hotovost, platební karty tu neakceptují.
Burger Club Lednice Burger Club Lednice

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO