Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

18.10. dojde k vypnutí našeho Restu obchodu s vouchery. Více informací zde.
10 fotografií
Labské nábřeží 19, Děčín
· Nyní zavřeno (11:00 - 22:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Hodnocení Burger Berg

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Měli jsme s manželkou hlad a chuť na burger , protožě měli v Karlos plno šli jsme vedle do Burger Berg . Při vstupu nás sotva pozdravili a majitel se choval jak namyšlený hňup. Takže jsme si sedli ke stolu a objadnali pití a jídlo, obsluha byla milá a snžila se tedy alespoň mladá štíhlá slečna. Ale hoší burger jsem snad nejedl , maso bylo neochucené a kazilo celou chuť jídla. Ani v mekáči namají tak "hnusné" maso jako tady a hranolky byly také naséklé tuke. tukem,nic moc. Když se obsluha zeptala jestli je vše v pořádku celkem koukala když jim žena řekla ,že je to nic moc a maso bez chuti. Nevím jestli na to kucjař zapoměl nebo neměl svůj den , ale už bych tam jíst nešel. Za 600kč děs!!!

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba