Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

10 fotek

Hodnocení Burger Berg

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Měli jsme s manželkou hlad a chuť na burger , protožě měli v Karlos plno šli jsme vedle do Burger Berg . Při vstupu nás sotva pozdravili a majitel se choval jak namyšlený hňup. Takže jsme si sedli ke stolu a objadnali pití a jídlo, obsluha byla milá a snžila se tedy alespoň mladá štíhlá slečna. Ale hoší burger jsem snad nejedl , maso bylo neochucené a kazilo celou chuť jídla. Ani v mekáči namají tak "hnusné" maso jako tady a hranolky byly také naséklé tuke. tukem,nic moc. Když se obsluha zeptala jestli je vše v pořádku celkem koukala když jim žena řekla ,že je to nic moc a maso bez chuti. Nevím jestli na to kucjař zapoměl nebo neměl svůj den , ale už bych tam jíst nešel. Za 600kč děs!!!

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba