Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

18.10. dojde k vypnutí našeho Restu obchodu s vouchery. Více informací zde.
10 fotografií
Labské nábřeží 19, Děčín
· Nyní zavřeno (11:00 - 22:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Burger Berg

 Progresivní restaurace nabízející víc než burgery

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    1
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    3

Měli jsme s manželkou hlad a chuť na burger , protožě měli v Karlos plno šli jsme vedle do Burger Berg . Při vstupu nás sotva pozdravili a majitel se choval jak namyšlený hňup. Takže jsme si sedli ke stolu a objadnali pití a jídlo, obsluha byla milá a snžila se tedy alespoň mladá štíhlá slečna. Ale hoší burger jsem snad nejedl , maso bylo neochucené a kazilo celou chuť jídla. Ani v mekáči namají tak "hnusné" maso jako tady a hranolky byly také naséklé tuke. tukem,nic moc. Když se obsluha zeptala jestli je vše v pořádku celkem koukala když jim žena řekla ,že je to nic moc a maso bez chuti. Nevím jestli na to kucjař zapoměl nebo neměl svůj den , ale už bych tam jíst nešel. Za 600kč děs!!!

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba