Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 25x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Burger Bar & Bowling

Stylovou restauraci Burger Bar najdete na Praze 6, na pomezí přírodního parku Divoká Šárka. Restaurace byla v březnu roku 2013 zbudována v přízemí Dolce Villa Hotelu. Hlavním posláním Burger Baru je potěšit své návštěvníky burgery domácí výroby, ale také mezinárodními jídly z kvalitních a čerstvých surovin. Šéfkuchař Ondřej Vykusa vytváří dvakrát do roka nové menu ze sezónních surovin, které koresponduje s požadavky zákazníků. Výjimkou proto nejsou ani bezlepková jídla, včetně komplet bezlepkových burgerů, ale také vegetariánské či veganské pokrmy. Kromě stálého jídelního listu můžete každý týden vybírat z nového poledního menu.

V létě lze využít posezení na zahrádce, kde restaurace pravidelně pořádá různá tematická grilování pro veřejnost. Součástí pivnice je také bowlingové centrum se čtyřmi drahami a oddělený salónek. Burger Bar je restaurace s více druhy piva, která můžete vhodně párovat k jídlům. Od 1.1.2016 je restaurace pouze nekuřácká.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Burgry nám moc chutnaly, určitě přijdeme zase :-)
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Rodinná oslava v oblíbené restauraci.Ze zúčastněných bylo spokojeno 71%. 2xburger, 2xřízek a 1xplněné kuřecí prso. To bylo v pořádku. Ale 2xJAMAJSKÁ VEPŘOVÁ KRKOVICE bez chuti,tuhé vysušené maso a samá šlacha.No nic zůstaneme u burgerů.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Musím říct, že si docela pravidelně dávám v restauracích burgera. U tohoto podniku jsem si již našel svého favorita.Je to DOUBLE CHIPOTLE.A k tomu skvělé pivo Cornel.
Burger Bar & Bowling Burger Bar & Bowling Burger Bar & Bowling
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO