Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 21x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Burger Bar & Bowling

Stylovou restauraci Burger Bar najdete na Praze 6, na pomezí přírodního parku Divoká Šárka. Restaurace byla v březnu roku 2013 zbudována v přízemí Dolce Villa Hotelu. Hlavním posláním Burger Baru je potěšit své návštěvníky burgery domácí výroby, ale také mezinárodními jídly z kvalitních a čerstvých surovin. Šéfkuchař Ondřej Vykusa vytváří dvakrát do roka nové menu ze sezónních surovin, které koresponduje s požadavky zákazníků. Výjimkou proto nejsou ani bezlepková jídla, včetně komplet bezlepkových burgerů, ale také vegetariánské či veganské pokrmy. Kromě stálého jídelního listu můžete každý týden vybírat z nového poledního menu.

V létě lze využít posezení na zahrádce, kde restaurace pravidelně pořádá různá tematická grilování pro veřejnost. Součástí pivnice je také bowlingové centrum se čtyřmi drahami a oddělený salónek. Burger Bar je restaurace s více druhy piva, která můžete vhodně párovat k jídlům. Od 1.1.2016 je restaurace pouze nekuřácká.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do restaurace jsem se chystal už od léta, když jsem ochutnal na festivalu na Vítkově mini burger který mne zaujal a navíc to mám do Nebušic zhruba 20 minut. Restaurace splnila naplno očekávání. Obsluha milá a usměvavá, burgery byly hotové poměrně rychle. Líbí se mi způsob servírovaní. Domácí houska i hranolky nemají absolutně chybu. Možná by se hodilo do burgeru zapíchnout dřívko, vlaječku atp. aby se lépe jedl, přítelkyně s ním trochu bojovala :-) Překvapilo mě, že umí všechny burgery připravit i pro celiaky, tedy bez lepku. Do restaurace se určitě opět někdy vrátím a budu doporučovat známým.
Burger Bar & Bowling Burger Bar & Bowling
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Ač se zdá je restaurace daleko od "centra".Není to tak.Autem z Dejvic 10 min nebo autobusem 20min.Předkrm jarní závitky excelentní !!!Burger Royal,domácí houska super,plísňový sýr (poctivá porce)přebíjel chuť masa.Ale je to asi každého názor.
Burger Bar & Bowling Burger Bar & Bowling
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Milý personál a příjemné posezení na zahrádce. Jídlo resp. burgry byly výborné. Co bych vytkl více ubrousků na stole (přeci jenom jíte burgr) a v případě combo bych doporučil raději např. coleslav místo pár zelených lístků téměř podávaných v malém kyblíčku téměř bez chuti.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO