Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 35x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Burger Bar & Bowling

Stylovou restauraci Burger Bar najdete na Praze 6, na pomezí přírodního parku Divoká Šárka. Restaurace byla v březnu roku 2013 zbudována v přízemí Dolce Villa Hotelu. Hlavním posláním Burger Baru je potěšit své návštěvníky burgery domácí výroby, ale také mezinárodními jídly z kvalitních a čerstvých surovin. Šéfkuchař Ondřej Vykusa vytváří dvakrát do roka nové menu ze sezónních surovin, které koresponduje s požadavky zákazníků. Výjimkou proto nejsou ani bezlepková jídla, včetně komplet bezlepkových burgerů, ale také vegetariánské či veganské pokrmy. Kromě stálého jídelního listu můžete každý týden vybírat z nového poledního menu.

V létě lze využít posezení na zahrádce, kde restaurace pravidelně pořádá různá tematická grilování pro veřejnost. Součástí pivnice je také bowlingové centrum se čtyřmi drahami a oddělený salónek. Burger Bar je restaurace s více druhy piva, která můžete vhodně párovat k jídlům. Od 1.1.2016 je restaurace pouze nekuřácká.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Hodnotím 3/5 (najím se) . Hamburgr jako takový docela dobře (jak který) dochucený, ale žemle ač nadýchaná nic moc, hranolky .. ujdou, salátek aby se neřeklo neurazí. Cenově za 350 kč se celkem normálně najíte (hamburger, hranolky, dip, pivko) Celkově not bad, ale znova tam fakt jíst nemusím. Restauraci bych obecně doporučil, ale jen proto, že jsou opravdu horší restaurace kde se prostě jen ne/najíte, zde se najíte docela chutně ALE.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
2x CHEESEBURGER s porcí domácích bramborových hranolků a malý salát+pesto majonéza. Burger v pořádku,hranolky opravdu domácí (čerstvě opečené),skvělý dresing na salátku.Doporučuji.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO