Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Bum Bum CAFE

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Skvělá kavárna na posezení. Blízko univerzity. S kamarádkami tu jsme snad každý týden. Tuto kavarnu mohu jen doporucit, obsluha je tu velmi milá. Zatím jsme byly vždycky spokojeny.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Do kaváren nechodím, ale tady se mi celkem líbilo. Co mě tu překvapilo, tak bylo pivo Hoegaarden, které se jen tak někde nečepuje. Plus dávám také za milou obsluhu a lokaci podniku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tato kavárna se může pyšnit krásným prostředím. Rádi sem s kamarády chodíme a vždycky si to tu užijeme. Tuto kavárnu mohu jedině doporučit. Je to ideální prostředí na posezení o volných hodinách ve škole.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Již poněkolikáté jsme zvolili tuto kavárnu k odpolednímu posezení u kávy a ještě nikdy nás výběr nezklamal. Dobrá káva, pivo i koktejly. Příště nebudeme váhat zavítat znovu.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO