Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bukovský kavárna - cukrářství

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jedná se o rodinnou cukrárnu/kavárnu ve velmi dobrém provedení a na dobrém místě, zašli jsme tam po dětském divadelním představení, odkud je tato cukrárna co by kamenem dohodil. Ještěže jsme si zamluvili stůl, v cukrárně bylo v tu dobu, kolem 16h, velmi rušno - dětská narozeninová oslava, i ostatními hosty se to jen hmežilo. Obsluha jen ve dvou v tu chvíli měla co dělat, ale na standard rodinné cukrárny/kavárny nic, co by přespříliš narušovalo celkový provoz. A především mají jednu z mých nej značek kávy a naprosto famozní dortíky, měli jsme čtyři různé druhy a všechny byly po všech stránkách dokonalé - chuťově i esteticky. Jsem velmi ráda, že jsme tuto kavárnu konečně objevila, po kině (naproti od Lucerny), či divadle, jsem kdykoli velmi ráda zavítám i s celou rodinou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nadherne prostredi, mily personal, mensi vyber dezertu nez jsem cekala ale je to mozna i zpusobeno ze jsme kavarnu navstivili po 19h. Ma sve kouzlo a urcite se zde vratime.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vyborne zakusky a velmi pohodlne sedacky k posezeni. Prostredi by prospela nejaka hudba

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO