5 fotek

Bukovský kavárna - cukrářství

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Bukovský kavárna - cukrářství

V nabídce najdete domácí cukrářské výrobky tvořené s vášní pro Váš sladký úsměv. Denně čerstvé dezerty, dorty, koláče, chlebíčky a další jedinečné chuti, vůně a vzhledu dle poctivé domácí receptury. Kvalitní řemeslná zmrzlina.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 5
  • Prostředí: 4

Jedná se o rodinnou cukrárnu/kavárnu ve velmi dobrém provedení a na dobrém místě, zašli jsme tam po dětském divadelním představení, odkud je tato cukrárna co by kamenem dohodil. Ještěže jsme si zamluvili stůl, v cukrárně bylo v tu dobu, kolem 16h, velmi rušno - dětská narozeninová oslava, i ostatními hosty se to jen hmežilo. Obsluha jen ve dvou v tu chvíli měla co dělat, ale na standard rodinné cukrárny/kavárny nic, co by přespříliš narušovalo celkový provoz. A především mají jednu z mých nej značek kávy a naprosto famozní dortíky, měli jsme čtyři různé druhy a všechny byly po všech stránkách dokonalé - chuťově i esteticky. Jsem velmi ráda, že jsme tuto kavárnu konečně objevila, po kině (naproti od Lucerny), či divadle, jsem kdykoli velmi ráda zavítám i s celou rodinou.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace