Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 12x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Bonanza

    Kyjov, třída Komenského 49/17, 69701

Bukovanský mlýn Mlynářská restaurace

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci jsem zvolil na doporučení obchodního partnera z Kyjova a byla to dobrá volba. Prostředí je krásné, mlýn je zajímavá dominanta kraje a je pěkně zrekonstruovaný. Jídlo i obsluha dobré.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemné prostředí s větrnným mlýnem v blízkosti. Návštěvu restaurace v sezoně je lepší rezervovat. Venku vedle zahrádky gril , gde kuchař připravoval maso na grilu. Příště určitě zase navštívíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Obsluha v hostinci i na terase v pořádku, jídlo chutné a včas hotové.
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Na toto misto jsem se chystala a tesila uz dlouho....Musim rict,ze prostredi a okoli opravdu krasne...Avsak obsluha celkem nic moc-holek tam byla banda ale zadna zavratna rychlost v obsluze a ani jedna se neusmala.Dali jsme si cibulacku a fakt nebyla dobra.Kamaradovi ji pri podavani rozlili a ja v ni nasla mouchu.Treba jsme meli jen smulu ale za sebe nemuzu doporucit....
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Bukovanský mlýn patří již řadu let mezi naše oblíbená místa, kam se každoročně vracíme k různým příležitostem mezi něž patří: oslavy narozenin, významná jubilea a výročí, svatby apod. Tento komplex ubytovacího a stravovacího zařízení se nachází v překrásném jihomoravském prostředí v blízkosti města Kyjova. Celý komplex je pokryt wi-fi sítí, je zde parkoviště s dostatečnou kapacitou. K samozřejmosti patří i příjemná a milá obsluha, pestrý výběr z tradičních, ale i klasických jídel. Celkově jsme s "restaurací" Bukovanský mlýn velmi spokojeni a v blízké době to nehodláme měnit. Určitě všem, kteří hledají něco netradičního, atypického, můžeme jedině doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bukovanský mlýn Mlynářská restaurace
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Zajímavě řešený penzión s restaurací u nově postaveného větrného mlýna kousek od Kyjova. Akorát probíhající husí a kachní hody znamenaly omezenější výběr z menu, ale kachní vývar byl výtečný. Kachní a husí stehno bylo trochu tužší, asi díky tomu, že to byl poslední den hodů, houskové a bramborové knedlíky vypadaly jako ze samoobsluhy, zajímavější bylo provedení špekových knedlíku a povedené bylo i červené zelí. Dojem snížilo faux pas, které udělali v kuchyni, když očividně prohodili maso v hlavních jídlech a to, co mělo být husí stehno, bylo kachní a naopak. Reakce obsluhy v takové situaci nebyla moc profesionální.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO