Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 7x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Bugsy´s Bar

Bugsy´s Bar byl vždy o krok napřed. Není tedy divu, že byl časopisem Newsweek začleněn mezi „The Best bars of the Word“ a získal v prestižní anketě ocenění „Nejlepší cocktail bar ČR“. 

Nedávno bar oslavil jubilejních 20 let provozu, tímto kulatým výročím opět potvrdil svou výjimečnost a kvality, které právě v čase přetrvávají. Po tolika letech i dnes patří Bugsy’s bar mezi špičky v oboru a vedle prvotřídních koktejlů nabízí cca 100 Single Malt whisky, 90 druhů rumů z celého světa a mnoho dalšího. Bugsy‘s bar s léty zraje k dokonalosti, stejně jako nápoje, které prodává. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Tento bar mě ještě nikdy nezklamal a je pro mě jasnou volbou, pokud se chci pobavit s přáteli. Má příjemný interiér s velkým výběrem koktejlů a pokud si nevíte rady, který vybrat, bez problémů Vám personál poradí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
We were at Bugsy's at opening time for some pre-dinner cocktails as part of a bachelor party. The mixologists didn't disappoint and all our out-of-town friends were impressed.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO