Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Bufet Slunečnice

Bufet (jídelna) Slunečnice je samoobslužné stravovací zařízení, moderně zařízené a vybavené dle současných přísných hygienických předpisů. Bufet je zaměřen především na výrobu a prodej svačin a svačinových polévek v ranní době a od 10 hod obědů - 1 až 2 polévky a výběr z min. 10ti hotových jídel české domácí kuchyně, doplněných minutkou typu smažený sýr, hranolky. Nabídka rozvozu jídel do blízkého okolí Desná, Tanvald, Velké Hamry. Zakázková výroba a dovoz chlebíčků, výroba dárkových košů, rautové mísy. V prostorách bufetu zajištění oslav: výročí, narozenin, svateb a jiných událostí v maximálním počtu 27 účastníků. Je zde cukrárna, která nabízí tradiční české zákusky, více než 10 typů kávy značky Piazza, italskou zmrzlinu vlastní výroby, široký výběr bonboniér a dalších laskomin, kvalitní vína ze Znovínu Znojmo a jiných vinařství, dárkové koše dle přání zákazníka. Možnost ubytování.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO