Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 292x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Buena Vista – Restaurant

V restauraci si pochutnáte na specialitách jihoamerické a kubánské kuchyně. Vybrat si můžete z více než 50 druhů exotických i klasických pokrmů. Ochutnejte steaky z jihoamerického hovězího masa, zeleninové saláty, těstoviny, ryby a dary moře. K přípravě pokrmů používá naše kuchyň jen ty nejkvalitnější suroviny, důraz klademe především na kvalitu ryb a masa. Samozřejmostí je kvalifikovaný personál a zkušený šéfkuchař. Kuchyň vaří ne-čt do 21:00 h; pá, so do 23:00 h.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc příjemné venkovní prostředí, ochotná profesionální anglicky hovořící obsluha, výborné jídlo a pití, Žádné dlouhé čekací doby na jídlo, příjemná živá hudba k poslechu.
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Rezervace proběhla online na steak na horkém kameni. Po příchodu jsme čekali uvnitř restaurace na usazení, avšak nikdo z presonálu nebyl k dispozici. Kuchař po 5 minutách se nás ujal a zavedl nás na terasu. Čišník se nepříjemně ohradil zda vůbec máme rezervaci (ano, měli) a na jaké jméno. Usadil nás k nesklizenému stolu, kde ani tento stůl nebyl zarezervován pro nás. Po 15 minutách čekání alespoň na nápojový lístek, kdy okolo chodili 3 číšníci a nikdo si nás nevšiml, jsme se rozhodli opustit restauraci velice zklamaní. Váňová
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo vynikající. Obsluha příjemná, ale ten večer poddimenzovaná. Prostředí maličko hlučné ale v rámci možností když je člověk na takové zahrádce.
Buena Vista – Restaurant
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO