Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Budvarka Dejvice

Original pivnice Budvarka Dejvice je zařízena a vybavena podle originálního návrhu pivovaru Budějovický Budvar, který postupně buduje síť značkových restaurací ORIGINAL PIVNIC BUDVARKA po celé České republice. Zákazníkům můžou nabídnout vytříbená jídla ze staročeské kuchyně, velmi příjemné domácí prostředí a milou obsluhu, ale také možnost pořádání rautů a svateb. Mimo stálou nabídku zařazují speciální akce, které se řídí aktuální nabídkou dodavatelů a ročním obdobím. Nejoblíbenější jsou vepřové hody, speciality ze zvěřiny nebo steakové dny. Celý prostor je vhodný pro rodiny s dětmi, pro které je připravena speciální kategorie menu. Restaurace je plně klimatizována a pro letní měsíce je připraveno příjemné posezení na zahrádce.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Slávek
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  5

Pali
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Příjemně vypadající restaurace, kde jediné co bych změnil, je podávané pivo, ale to už by nebyla budvarka:) Každopádně o kvalitu piva se tu bát nemusíte a pokud máte rádi tuto značku, určitě si přidejte půl hvězdičky navíc :). Ja sem chodím hlavně díky kuchyní, kde mi vždy nejvíc chutnala místní žebra. Dnes jsem tu byl na polední menu a přesně tak si představuji oběd za 150 Kč. Jídlo musí nějak vypadat a musí být chutné, což tady splňují. Jaký rozdíl oproti některým restauracím v centru, kde se sice cena zvedá, ale na kvalitě to spíše upadá. Poslední co mohu zmínit je profesionální obsluha. Pokud budete hledat v okolí Kulaťáku restauraci, tak Budvarka by měla být jedním z dobrých tipů.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno