Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 1 733x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Bruxx

„Našim cílem je vytvořit místo, kde není belgická gastronomie jenom „JAKO“, u nás je skutečná,“ představuje restaurace Bruxx svou vizi.

Pod taktovkou zkušeného šéfkuchaře Jana Pípala tady vznikají vynikající pokrmy podle původních belgických receptur. Na jídelním lístku najdete opravdu originální suroviny – belgické sýry, klobásu Boudin, ardenskou šunku nebo čokoládu Callebaut. Čerstvé mušle dováží třikrát týdně.

Na své si v Bruxxu přijdou u milovníci piva. Ochutnat můžou celkem 8 druhů čepovaného belgického piva a pro srovnání je k mání i jedno z českých mini pivovarů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Perfect for families thanks to the Kids Play Area.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci Bruxx navštívím vždy velmi ráda, protože jejich slávky jsou prostě neodolatelné. Nabízí tu i velmi zajímavý výběr dezertů. Minule jsem ochutnala jejich vafle a ty byly přímo dokonalé. Doporučuji ochutnat.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsme byli již po několikáté a vždy se sem rádi vracíme. Při každé návštěvě nás vítá milá obsluha a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Objednali jsme si Ústřice – Les Fines de Claires des Marennes Oleron a opět excelentní!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO