Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 2 779x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Bruxx

„Našim cílem je vytvořit místo, kde není belgická gastronomie jenom „JAKO“, u nás je skutečná,“ představuje restaurace Bruxx svou vizi.

Pod taktovkou zkušeného šéfkuchaře Jana Pípala tady vznikají vynikající pokrmy podle původních belgických receptur. Na jídelním lístku najdete opravdu originální suroviny – belgické sýry, klobásu Boudin, ardenskou šunku nebo čokoládu Callebaut. Čerstvé mušle dováží třikrát týdně.

Na své si v Bruxxu přijdou u milovníci piva. Ochutnat můžou celkem 8 druhů čepovaného belgického piva a pro srovnání je k mání i jedno z českých mini pivovarů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 4
Jídlo bylo dobré, ale ne excelentní - nic extra a způsob podávání se v některých našich jídlech setkal s tím, že byl až přehnaně rádoby luxusní - viz. Lotyšské koule v hlubokém minihrnci spolu s hranolkami v kovovém rendlíku (?) a trochou zelí v misce - asi by se hodil talíř. Restaurace je hodně hlučná. Nejhorší ale obsluha - po dopití piva jim trvalo skoro 30 minut než se objevili s otázkou zda si dáme další a po dojedení hlavního chodu trvalo bez mála tak dlouho přilákání další pozornosti ze strany obsluhy a nabídka dezertů - kterou jsme po tom čekání už odmítli proti původnímu plánu. A nedá se říct, že by nestíhali, personálu bylo dost, dokonce místy postávali, jen si nás prostě nevšimli a to je v takové restauraci špatně.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO