Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 1 825x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Bruxx

„Našim cílem je vytvořit místo, kde není belgická gastronomie jenom „JAKO“, u nás je skutečná,“ představuje restaurace Bruxx svou vizi.

Pod taktovkou zkušeného šéfkuchaře Jana Pípala tady vznikají vynikající pokrmy podle původních belgických receptur. Na jídelním lístku najdete opravdu originální suroviny – belgické sýry, klobásu Boudin, ardenskou šunku nebo čokoládu Callebaut. Čerstvé mušle dováží třikrát týdně.

Na své si v Bruxxu přijdou u milovníci piva. Ochutnat můžou celkem 8 druhů čepovaného belgického piva a pro srovnání je k mání i jedno z českých mini pivovarů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Šli jsme na oběd ve dvou, milá nova servírka přijala objednávku a kolega donesl víno - dobrý ryzlink z Alsaska. Sneci bezvadny, mušle trvaly déle ale byly dobré. Účet za dva na 1440 je akceptovatelny
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Dali jsme si všechno a všechno bylo super. Ve slávkách na víně bylo sice dost písku, ale chuť úžasná, lutyšská vafle mňam, bisque s krevetou boží, budain noire pecka, víno průměr, pivo bezvadný. Krásné bistro/restaurační prostředí. Jednou za čas se rozhodně vyplatí si to tam jít užít.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO