Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 2 322x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Bruxx

„Našim cílem je vytvořit místo, kde není belgická gastronomie jenom „JAKO“, u nás je skutečná,“ představuje restaurace Bruxx svou vizi.

Pod taktovkou zkušeného šéfkuchaře Jana Pípala tady vznikají vynikající pokrmy podle původních belgických receptur. Na jídelním lístku najdete opravdu originální suroviny – belgické sýry, klobásu Boudin, ardenskou šunku nebo čokoládu Callebaut. Čerstvé mušle dováží třikrát týdně.

Na své si v Bruxxu přijdou u milovníci piva. Ochutnat můžou celkem 8 druhů čepovaného belgického piva a pro srovnání je k mání i jedno z českých mini pivovarů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající slávky, skvělé belgické pivo. Báječná obsluha. Přijdeme zase.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tak jako každá předchozí návštěva, i naše poslední mám připomněla, že tato restaurace patří mezi to nejlepší ve svojí kategorii. Není co vytknout, pouze chválím. Tentokrát jsme měli stále skvělý tatarský biftek, a mísu ryb a mořských plodů pro dva. Nakonec vafle a čokoládový desert s malým kouskem zlata.
Restaurace Bruxx Restaurace Bruxx
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO