Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

9 fotek

Hodnocení BROWN FROG Restaurant

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Ve stavu, v jakém je váš podnik v současnosti, jsme jej s rodinou navštívili poprvé. A byli jsme skutečně mile překvapeni. Zajištěním míst, jednáním personálu, úrovní obsluhy, ale především kvalitou a úpravou stravy. Zaměstnancům kuchyně jsme poděkovali prostřednictvím obsluhujícího číšníka - mimochodem - tak by asi měla vypadat nenápadná, ale při tom vzorná obsluha. Byl jsem 37 let zaměstnán v Tatře a tak se občas do Kopřivnice podívám i s manželkou. Máme naprosto jasno, kam se půjdeme posilnit a náš syn, který v Kopřivnici bydlí, si rovněž velice pochvaloval. Ještě jednou vřelý dík za vzorné služby a ať vám to takto vydrží stále.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba