Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotografií
Na mapě

Informace Restaurace Broušek

Hlavní sál restaurace má kapacitu 60 míst, salonek 25 míst. Vaří zde především českou kuchyni. V letních měsících je k dispozici letní zahrádka s obsluhou a kapacitou 40 míst. Její součástí je dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou a trampolínou.

Rádi zde uspořádají různé společenské akce, rodinné a firemní oslavy, svatební hostiny a další. Nabídka denního menu, hotová jídla, speciality či jídla bezmasá. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Velmi dobré jídlo za velice příjemné ceny. Prostředí skromné, ale čisté a útulné. Personál ochotný, vyhoví každému přání. Letní zahrádka s obsluhou ideální nejen pro cyklisty.

janvaltr
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Hezký hotel v krásném prostředí Moravského krasu. Příjemná zahrádka s dětským hřištěm. Roštěná i vepřová panenka se švestkami byly vynikající. Pouze opékané brambory by měly být opékané a ne fritované.

Pátíkovi
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba