Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 101x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Brio Restaurant

Brio restaurant v překladu z italštiny znamená „elán“, „jiskra“. A přesně touto perspektivou zde přistupují jak k jídlu, tak i k zákazníkovi.
Aby něco mělo „šťávu“, musíte to dělat s elánem a nadšením, přesvědčete se na vlastní kůži.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Asi sem budu chodit na veceri kazdy den. Carpaccio opet vynikajici a tatarak skvělý. Obsluha velice mila, prostredi dnes trochu hlucnejsi. Pri veceri jsme vedli s manželkou diskuzi, zda zname v CB lepsi restauraci. Nezname!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Brio opet nezklamalo. Marne chodim po Budejovicich a hledam lepsi restauraci. Navic Brio nema vykyvy, chutnalo mi zatim pokazde. A lepsi carpaccio jsem jeste nikde nemel. Skvela, mila obsluha.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Jako už vždy výborný zážitek z jídla, milá a velmi profesionální obsluha. Jediné, co poslední dobou pozoruji je, že vnitřní vybavení začíná být dost opotřebené a zaprášené (rámy židlí, stoly), navíc je tam poslední dobou mix různých židlí a stolů a kazí to celkový dojem z jinak perfektní restaurace. :)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO