Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna BREWcoff

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Malá útulná kavárnička v centru Prahy, kousek od Staroměstského náměstí. Jídlo hodnotit nemohu, byli jsme tu pouze na svařáku a ten byl velmi dobrý. Je to trochu zastrčené místo v pasáži, takže jsme tu byli sami, ačkoliv byl víkend.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Byly jsme pouze na svařáku. Kavárna je maličká, ale velmi útulná, kousek od Staroměstského náměstí. Obsluha byla ochotná, svařené ´víno dobré. Příjemné posezení při procházce centrem města. Doporučuji se zastavit. Určitě bychom si návštěvu také zopakovaly.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Útulné prostředí přímo v srdci Prahy. Měly jsme sice malý problém kavárnu najít, ale pak jsme byly mile překvapeny výborným svařeným vínem a chutnou palačinkou- vše za příznivou cenu.
Kavárna BREWcoff
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Kavárnička malinká, ale velice útulná. Paní obsluhující milá a příjemná. Vynikající kapučíno, latté i čokoláda, taktéž výborné presso, které ale dostanete bez mléka a vody. Dortíky jsme tedy ale už jedli lepší.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Byli jsme zde podruhé, měli jsme voucher na dort s kávou(výběr ze tří dortů), oba jsme chtěli tiramisu, paní se omluvila že má pouze poslední kousek, přitom tiramisu dortů měla plnou vitrínu, tak sem už nikdy více,,,,,
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Byly jsme zde na dortík se svařákem, dortík čerstvý, všechno v pořádku, akorát určitě doporučuji udělat rezervaci protože cukrárna je velmi malá tak pro maximálně 12 lidí.
Celkově    
personál 1
prostředí 2
jídlo 2
Kavárna je velmi malá, byla by útulná, kdyby nebylo těch pár míst tak namačkáno na sebe. Obsluha bohužel hrozná a na to, že se specializují na kávu a neumí udělat správně ani capuccino?!?
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Zastrčená kavárnička dobré úrovně v samém centru Prahy. Svařák i zákusky byly velmi dobré. Kavárna je nespíš nová, protože na to že je v centru, byli jsme tam úplně sami. Doporučuji všem

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO