Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna BREWcoff

Zavítejte do BREWcoff, tam vás naučí Vás vidět kávu jinak. V kavárně vám nabídnou tu nejkvalitnější kávu nebo něco malého k snědku. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Malá útulná kavárnička v centru Prahy, kousek od Staroměstského náměstí. Jídlo hodnotit nemohu, byli jsme tu pouze na svařáku a ten byl velmi dobrý. Je to trochu zastrčené místo v pasáži, takže jsme tu byli sami, ačkoliv byl víkend.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Byly jsme pouze na svařáku. Kavárna je maličká, ale velmi útulná, kousek od Staroměstského náměstí. Obsluha byla ochotná, svařené ´víno dobré. Příjemné posezení při procházce centrem města. Doporučuji se zastavit. Určitě bychom si návštěvu také zopakovaly.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Útulné prostředí přímo v srdci Prahy. Měly jsme sice malý problém kavárnu najít, ale pak jsme byly mile překvapeny výborným svařeným vínem a chutnou palačinkou- vše za příznivou cenu.
Kavárna BREWcoff
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO