Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 21x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Břevnovka

Přehled hodnocení
81% celkově
81% personál
80% prostředí
76% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 17x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Návštěva této restaurace je vždy příjemná. Plzeňský prazdroj je sice ze sudu ale naprosto excelentní. Potěšil i Velikonoční speciál Master 13°.K jídlu byla krkovice- v pořádku a burger. U burger by mohl být víc dochucený a houska byla tužší. Masa poctivá porce.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dá se říci, že je to dnes již oblíbená restaurace.Opět jsme byli spokojeni. Plzeňský prazdroj, Kozel i IPA naprosto v pořádku. Z jídel jsme ochutnali krkovice a žebra. Krkovice se super omáčkou. Žebra mohli jít lépe od kosti.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace hezky zařízená s rozsáhlou nabídkou kvalitních plzeňských piv a akčními speciály. Nefiltrovaný a nepasterizovaný Gambrinus příjemně překvapí, Kozel medium průměr, který neurazí, ale uvítal bych spíše 12. Obsluha velmi milá a pozorná. Jídlo jsem neměl, ale na pohled vypadalo slušně. Jediné co se mi nelíbilo bylo uzavření nekuřácké části, načež jsme museli zbytek večera trávit v kuřácké části, která není dobře odvětrávaná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkem jsme ochutnali šest druhů jídel.Vše bylo chutné a v pořádku.Piva Plzeň a černý kozel výborná.Rádi se do této restaurace vracíme.A určitě jsme zde nebyli naposledy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Můžu doporučit, Natrefili jsme bohužel na dobu kdy byla přítomna nějaká akce a byli upozorneni na delší dobu čekání na jídlo i přesto jsme zůstali a byli mile překvapeni protože od objednání uběhlo opravdu málo a jídlo nam bylo přinesené. příjemný a hodně aktivní personál, Jídlo chutné... Určitě se rádi vrátíme...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velký výběr piv, slušně načepované. Seděli jsme v nekuřácích a opravdu velký rozdíl proti kuřákům. Skutečně nebyl cítit kouř. Jídlo poctivé porce za rozumnou cenu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace jsme šli na nedělní oběd. Ocenili jsme nabídku poledního menu, ze kterého jsme si vybrali minutkovou roštěnou, ale také nás zaujala nabídka zvěřiny. Jelení kýta byla vynikající včetně bylinkvých knedlíků, kančí guláš mohl být výraznější, chyběl nám v něm avizovaný česnek. Pivo výborné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podnik jsem již navštívil a chtěl jsem se přesvědčit zda minulá spokojenost nebyla jen náhoda. Nebyla. Opět jsem (i moji přátelé) byl spokojen. Výborné a nevšední pivo i jídlo.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Některá jídla v restauraci Břevnovka jsou výborná, jiná spíše průměrná. Zatím jsme tam ale nikdy nejedli nic, co by nám vysloveně nechutnalo nebo bychom museli vracet. Prostředí restaurace je krásné, jen by se tam nemuselo kouřit (minimálně v době obědů).
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Ani další návštěva Břevnovky nezklamala. Jídlo i pivko bylo moc dobré, obsluha naprosto v pohodě, takže člověk přežije i to poněkud nevšední prostředí bez oken.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO