Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 27x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Břevnovka

Přehled hodnocení
84% celkově
84% personál
82% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 21x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Břevnovka opět nezklamala, obsluha byla velmi milá, jídlo bylo moc dobré a dole bylo úplně plno, jak uvnitř, tak na zahrádce. Určitě zas někdy přijdeme:)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
We ordered typical Czech dishes and it was tasty but not the best. Lemonade is very good there
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pěkná restaurace s mnoha místy k sezení, i venku. Obsluha byla rychlá a hlavně velice příjemná. Na jídlo jsme moc dlouho nečekali a bylo opravdu výborné.. určitě přijdeme příště
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí restaurace Břevnovka Vás zaujme při prvním kroku do podniku svým stylem a vybaveným prostorem. Po té, co se usadíte dostanete na výběr ze skvělých piv jako je Plzeň, Kozel 11 či G10. Veliký výběr je tu i z hlediska vín a hlavně jídel, kde jsou mixy české a zahraniční kuchyně. S přítelkyní jsme si dali burgery (boss a americký) a bylo to vynikající. Cenově je podnik jeden z těch levnějších - Burger s hranolkama a salátem coleslaw 199.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět jsem s kolegy z firmy navštívil tuto restauraci. A zase spokojenost. Čtyři druhy jídel a vše v pořádku. Steak z býčka delikatesní. Volba sládků velmi chutná.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Návštěva této restaurace je vždy příjemná. Plzeňský prazdroj je sice ze sudu ale naprosto excelentní. Potěšil i Velikonoční speciál Master 13°.K jídlu byla krkovice- v pořádku a burger. U burger by mohl být víc dochucený a houska byla tužší. Masa poctivá porce.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dá se říci, že je to dnes již oblíbená restaurace.Opět jsme byli spokojeni. Plzeňský prazdroj, Kozel i IPA naprosto v pořádku. Z jídel jsme ochutnali krkovice a žebra. Krkovice se super omáčkou. Žebra mohli jít lépe od kosti.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace hezky zařízená s rozsáhlou nabídkou kvalitních plzeňských piv a akčními speciály. Nefiltrovaný a nepasterizovaný Gambrinus příjemně překvapí, Kozel medium průměr, který neurazí, ale uvítal bych spíše 12. Obsluha velmi milá a pozorná. Jídlo jsem neměl, ale na pohled vypadalo slušně. Jediné co se mi nelíbilo bylo uzavření nekuřácké části, načež jsme museli zbytek večera trávit v kuřácké části, která není dobře odvětrávaná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkem jsme ochutnali šest druhů jídel.Vše bylo chutné a v pořádku.Piva Plzeň a černý kozel výborná.Rádi se do této restaurace vracíme.A určitě jsme zde nebyli naposledy.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO