Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 15x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Břevnovka

Přehled hodnocení
82% celkově
79% personál
81% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 13x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Můžu doporučit, Natrefili jsme bohužel na dobu kdy byla přítomna nějaká akce a byli upozorneni na delší dobu čekání na jídlo i přesto jsme zůstali a byli mile překvapeni protože od objednání uběhlo opravdu málo a jídlo nam bylo přinesené. příjemný a hodně aktivní personál, Jídlo chutné... Určitě se rádi vrátíme...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velký výběr piv, slušně načepované. Seděli jsme v nekuřácích a opravdu velký rozdíl proti kuřákům. Skutečně nebyl cítit kouř. Jídlo poctivé porce za rozumnou cenu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace jsme šli na nedělní oběd. Ocenili jsme nabídku poledního menu, ze kterého jsme si vybrali minutkovou roštěnou, ale také nás zaujala nabídka zvěřiny. Jelení kýta byla vynikající včetně bylinkvých knedlíků, kančí guláš mohl být výraznější, chyběl nám v něm avizovaný česnek. Pivo výborné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podnik jsem již navštívil a chtěl jsem se přesvědčit zda minulá spokojenost nebyla jen náhoda. Nebyla. Opět jsem (i moji přátelé) byl spokojen. Výborné a nevšední pivo i jídlo.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Některá jídla v restauraci Břevnovka jsou výborná, jiná spíše průměrná. Zatím jsme tam ale nikdy nejedli nic, co by nám vysloveně nechutnalo nebo bychom museli vracet. Prostředí restaurace je krásné, jen by se tam nemuselo kouřit (minimálně v době obědů).
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Ani další návštěva Břevnovky nezklamala. Jídlo i pivko bylo moc dobré, obsluha naprosto v pohodě, takže člověk přežije i to poněkud nevšední prostředí bez oken.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme s patnácti přáteli navštívili poprvé. Pojedli jsme devět druhů jídel. Nebyl žádný propadák, naopak vše výborné, poctivá kuchyně. Pivo též velmi pitné.Milé překvapení.Určitě se sem ještě vrátíme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Břevnovka to je jistota dobrého jídla, piva a milé obsluhy, spodní patro pro kuřáky horní dvě pro nekuřáky takže se vždy místo najde i bez rezervace, doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Do této restaurace chodím celkem rád, mají zajímavý výběr jidel, dobré pivo. Jen občas je to co se týče kuchaře nestabilní. Hamburger mohl být lépe ochucen a houska byla tvrdší, předkrm byl naopak super. Chtělo by to větší vyrovnanost v kvalitě jídla, jindy je to na 5 *, dnes tak na 3.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO