Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 18x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Břevnovka

Břevnovka je restaurace s moderním designem, kde se díky propojení moderní architektury litého betonu, poctivého českého truhlářského řemesla a světel budete cítit velmi dobře. Naleznete zde pohodlné sezení ve dvou patrech, která jsou rozdělena na kuřácké a nekuřácké části, nebo máte k dispozici soukromý salonek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dá se říci, že je to dnes již oblíbená restaurace.Opět jsme byli spokojeni. Plzeňský prazdroj, Kozel i IPA naprosto v pořádku. Z jídel jsme ochutnali krkovice a žebra. Krkovice se super omáčkou. Žebra mohli jít lépe od kosti.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace hezky zařízená s rozsáhlou nabídkou kvalitních plzeňských piv a akčními speciály. Nefiltrovaný a nepasterizovaný Gambrinus příjemně překvapí, Kozel medium průměr, který neurazí, ale uvítal bych spíše 12. Obsluha velmi milá a pozorná. Jídlo jsem neměl, ale na pohled vypadalo slušně. Jediné co se mi nelíbilo bylo uzavření nekuřácké části, načež jsme museli zbytek večera trávit v kuřácké části, která není dobře odvětrávaná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkem jsme ochutnali šest druhů jídel.Vše bylo chutné a v pořádku.Piva Plzeň a černý kozel výborná.Rádi se do této restaurace vracíme.A určitě jsme zde nebyli naposledy.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO