Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 15x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Břevnovka

Břevnovka je nová restaurace s moderním designem, kde se díky propojení moderní architektury litého betonu, poctivého českého truhlářského řemesla a světel budete cítit velmi dobře. Naleznete zde pohodlné sezení ve dvou patrech, která jsou rozdělena na kuřácké a nekuřácké části, nebo máte k dispozici soukromý salonek.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Můžu doporučit, Natrefili jsme bohužel na dobu kdy byla přítomna nějaká akce a byli upozorneni na delší dobu čekání na jídlo i přesto jsme zůstali a byli mile překvapeni protože od objednání uběhlo opravdu málo a jídlo nam bylo přinesené. příjemný a hodně aktivní personál, Jídlo chutné... Určitě se rádi vrátíme...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velký výběr piv, slušně načepované. Seděli jsme v nekuřácích a opravdu velký rozdíl proti kuřákům. Skutečně nebyl cítit kouř. Jídlo poctivé porce za rozumnou cenu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace jsme šli na nedělní oběd. Ocenili jsme nabídku poledního menu, ze kterého jsme si vybrali minutkovou roštěnou, ale také nás zaujala nabídka zvěřiny. Jelení kýta byla vynikající včetně bylinkvých knedlíků, kančí guláš mohl být výraznější, chyběl nám v něm avizovaný česnek. Pivo výborné.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO