Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 13x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Břevnovka

Břevnovka je nová restaurace s moderním designem, kde se díky propojení moderní architektury litého betonu, poctivého českého truhlářského řemesla a světel budete cítit velmi dobře. Naleznete zde pohodlné sezení ve dvou patrech, která jsou rozdělena na kuřácké a nekuřácké části, nebo máte k dispozici soukromý salonek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podnik jsem již navštívil a chtěl jsem se přesvědčit zda minulá spokojenost nebyla jen náhoda. Nebyla. Opět jsem (i moji přátelé) byl spokojen. Výborné a nevšední pivo i jídlo.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Některá jídla v restauraci Břevnovka jsou výborná, jiná spíše průměrná. Zatím jsme tam ale nikdy nejedli nic, co by nám vysloveně nechutnalo nebo bychom museli vracet. Prostředí restaurace je krásné, jen by se tam nemuselo kouřit (minimálně v době obědů).
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Ani další návštěva Břevnovky nezklamala. Jídlo i pivko bylo moc dobré, obsluha naprosto v pohodě, takže člověk přežije i to poněkud nevšední prostředí bez oken.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO