Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 21x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Břevnovka

Břevnovka je restaurace s moderním designem, kde se díky propojení moderní architektury litého betonu, poctivého českého truhlářského řemesla a světel budete cítit velmi dobře. Naleznete zde pohodlné sezení ve dvou patrech, která jsou rozdělena na kuřácké a nekuřácké části, nebo máte k dispozici soukromý salonek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Návštěva této restaurace je vždy příjemná. Plzeňský prazdroj je sice ze sudu ale naprosto excelentní. Potěšil i Velikonoční speciál Master 13°.K jídlu byla krkovice- v pořádku a burger. U burger by mohl být víc dochucený a houska byla tužší. Masa poctivá porce.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dá se říci, že je to dnes již oblíbená restaurace.Opět jsme byli spokojeni. Plzeňský prazdroj, Kozel i IPA naprosto v pořádku. Z jídel jsme ochutnali krkovice a žebra. Krkovice se super omáčkou. Žebra mohli jít lépe od kosti.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace hezky zařízená s rozsáhlou nabídkou kvalitních plzeňských piv a akčními speciály. Nefiltrovaný a nepasterizovaný Gambrinus příjemně překvapí, Kozel medium průměr, který neurazí, ale uvítal bych spíše 12. Obsluha velmi milá a pozorná. Jídlo jsem neměl, ale na pohled vypadalo slušně. Jediné co se mi nelíbilo bylo uzavření nekuřácké části, načež jsme museli zbytek večera trávit v kuřácké části, která není dobře odvětrávaná.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO