Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Břevnovka

Břevnovka je nová restaurace s moderním designem, kde se díky propojení moderní architektury litého betonu, poctivého českého truhlářského řemesla a světel budete cítit velmi dobře. Naleznete zde pohodlné sezení ve dvou patrech, která jsou rozdělena na kuřácké a nekuřácké části, nebo máte k dispozici soukromý salonek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme s patnácti přáteli navštívili poprvé. Pojedli jsme devět druhů jídel. Nebyl žádný propadák, naopak vše výborné, poctivá kuchyně. Pivo též velmi pitné.Milé překvapení.Určitě se sem ještě vrátíme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Břevnovka to je jistota dobrého jídla, piva a milé obsluhy, spodní patro pro kuřáky horní dvě pro nekuřáky takže se vždy místo najde i bez rezervace, doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Do této restaurace chodím celkem rád, mají zajímavý výběr jidel, dobré pivo. Jen občas je to co se týče kuchaře nestabilní. Hamburger mohl být lépe ochucen a houska byla tvrdší, předkrm byl naopak super. Chtělo by to větší vyrovnanost v kvalitě jídla, jindy je to na 5 *, dnes tak na 3.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO