Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 24x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Břevnovka

Břevnovka je restaurace s moderním designem, kde se díky propojení moderní architektury litého betonu, poctivého českého truhlářského řemesla a světel budete cítit velmi dobře. Naleznete zde pohodlné sezení ve dvou patrech, která jsou rozdělena na kuřácké a nekuřácké části, nebo máte k dispozici soukromý salonek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí restaurace Břevnovka Vás zaujme při prvním kroku do podniku svým stylem a vybaveným prostorem. Po té, co se usadíte dostanete na výběr ze skvělých piv jako je Plzeň, Kozel 11 či G10. Veliký výběr je tu i z hlediska vín a hlavně jídel, kde jsou mixy české a zahraniční kuchyně. S přítelkyní jsme si dali burgery (boss a americký) a bylo to vynikající. Cenově je podnik jeden z těch levnějších - Burger s hranolkama a salátem coleslaw 199.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět jsem s kolegy z firmy navštívil tuto restauraci. A zase spokojenost. Čtyři druhy jídel a vše v pořádku. Steak z býčka delikatesní. Volba sládků velmi chutná.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO