Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 45x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Bresto Restaurant & Vinný bar

Restaurant Bresto je zaměřen na autentickou italskou kuchyni - čerstvé ryby, domácí čerstvé i bezlepkové těstoviny, vynikající steaky a originální dezerty. Pracují pouze s prvotřídními surovinami dováženými přímo z Itálie a to 3x do týdne, takže jsou vždy čerstvé a v té nejlepší kondici. Na vše sám osobně dohlíží zdejší šéfkuchař Luca Norcia , jež se může pyšnit zkušenostmi z těch nejlepších italských, ale i českých restaurací. V nabídce restaurace dále najdete přes 300 druhů vín z celého světa, z nichž většinu sami dováží a které osobně, a to velice pečlivě, vybírá sám pan spolumajitel a sommeliér Tomáš Breburda.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Uvítání milé, ale potom obsluha působila na mě arogantně. Vše dělali ne s ochotou, ale že musí (například dolévání nápojů). Hlavní jídlo bylo připálené. Poměrně dlouhé čekání na obsluhu, jídlo, na zaplacení. Dávám hvězdu navíc za skvělý chléb ten byl jednoznačně nejlepší na celé návštěvě. Několikrát jsem tu už byla a vždy spokojená, ale tentokrát zklamání a nikdy více.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO