Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

40 fotek
Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Bresto Restaurant & Vinný bar

Autentická italská restaurace Bresto nabízí krásné a originální prostředí v centru Prahy se širokým výběrem vín z celého světa.
Šéfkuchař Jan Vachuda sbíral cenné zkušenosti u předních restauratérů, aby svoji kreativitou, vlastní vizí a pečlivostí při výběru surovin z Itálie mohl poskytnout gastronomický zážitek svým zákazníkům. Využívají profesionální lednice DRY AGER na suché zrání masa minimálně po dobu třiceti dní, aby mohli dosáhnout nejvyšší kvality daného produktu. Se samozřejmostí u nich můžete ochutnat čerstvé mořské ryby, domácí těstoviny nebo tradiční speciality italské kuchyně. Restaurace také klade velký důraz na víno a ze sklípku Vám mohou nabídnout více jak 300 druhů vína z různých oblastí. V jejich sortimentu Vám mile rád poradí vyškolený personál dle Vašich představ. Majitel podniku, Tomáš Breburda, znalec a milovník vín podle kterého každá láhev píše svůj příběh, nakupuje pro Vás osobně z celé Evropy vína od těch nejzajímavějších vinařů a neustále a úspěšně se snaží provozovat vlastní velkoobchod s víny. Příjemný večer můžete završit skleničkou dobrého Armagnacu nebo Grappy a šálkem kávy, od nich dovážené ´´ Cafe Monforte ´´ z Itálie až po kávu z Kolumbie či Indie.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba