Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 34x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Bresto Restaurant & Vinný bar

Restaurant Bresto je zaměřen na autentickou italskou kuchyni - čerstvé ryby, domácí čerstvé i bezlepkové těstoviny, vynikající steaky a originální dezerty. Pracují pouze s prvotřídními surovinami dováženými přímo z Itálie a to 3x do týdne, takže jsou vždy čerstvé a v té nejlepší kondici. Na vše sám osobně dohlíží zdejší šéfkuchař Luca Norcia , jež se může pyšnit zkušenostmi z těch nejlepších italských, ale i českých restaurací. V nabídce restaurace dále najdete přes 300 druhů vín z celého světa, z nichž většinu sami dováží a které osobně, a to velice pečlivě, vybírá sám pan spolumajitel a sommeliér Tomáš Breburda.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nepříliš zajímavý vchod do restaurace, který spíš odradí nerozhodného hosta. Doporučoval bych na něm ještě zapracovat. Jinak prostředí velmi příjemný, personál ochodný a jídlo na úrovni. Pouze nižší obsazenost stolků působí trochu neútulně.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemné překvapení, zejména z gastronomické stránky. Jídlo výborné a čerstvé. Obsluha profesionální a milá.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO