Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bread Garden Café – bageterie

Rádi Vás přivítáme v naší rodinné kavárně v Říčanech u Prahy, kde je pro Vás připraveno příjemné prostředí s milou obsluhou. V letních měsících je pro Vás připraveno posezení na venkovní terase. Vítáme také naše dětské návštěvníky, pro které máme připraven dětský koutek v dolní části bageterie. Denně pro Vás máme připraveno čerstvé zboží, vynikající kávu a denní tisk. Jsme připraveni splnit každé Vaše přání! Doprava Máme pro Vás připraveno parkoviště přímo před vchodem do bageterie. Pokud se rozhodnete pro cestu k nám využít veřejnou dopravu, je možné se k nám dostat autobusy č. 303, 381, 382, 383, 385, 387, 428 a 494. Nejbližsí zastávka k nám je ,,Říčany, U Nemocnice'', odkud jsou to dvě minutky pěší chůzí.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO