Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 7x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Brasserie mEating Point

Brasserie mEating Point žije kosmopolitní a přátelskou atmosférou. Najdete ji v centru Prahy na náměstí Republiky hned vedle Obecního domu. Čeká vás tu typická francouzská, mezinárodní a moderní česká kuchyně.

Brasserie mEating Point je skvělým místem pro setkávání s přáteli, obchodní schůzky nebo rodinné oslavy. Nabízí příjemné posezení v originálním elegantním interiéru. Součástí brasserie je i krytá vyhřívaná terasa s výhledem na pulzující pražský život.

Kuchařský tým vaří výhradně z čerstvých sezónních surovin. V pokrmech spojuje jednoduchost s rafinovaností chuťových linií. Za ochutnání rozhodně stojí výborné domácí dezerty. Nápojový lístek poskytuje pestrý výběr kávových specialit, koktejlů nebo mezinárodních a českých vín.

Brasserie mEating Point je oblíbená také díky rychlému kvalitnímu servisu a cenové dostupnosti. Mezi největší favority tu patří „Business breakfast“ neboli bohatý snídaňový bufet a pravidelné měsíční tematické kulinářské akce.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné prostředí, obsluhující personál milý a ochotný. Objednaná jídla byla výborně připravena, pěkná prezentace na talíři. Po dvou chodech nám na dezert již nezbylo místo tak nám ho ochotně zabalili s sebou.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO