6 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Na mapě

Informace Restaurace Brasserie mEating Point

Brasserie mEating Point žije kosmopolitní a přátelskou atmosférou. Najdete ji v centru Prahy na náměstí Republiky hned vedle Obecního domu. Čeká vás tu typická francouzská, mezinárodní a moderní česká kuchyně.

Brasserie mEating Point je skvělým místem pro setkávání s přáteli, obchodní schůzky nebo rodinné oslavy. Nabízí příjemné posezení v originálním elegantním interiéru. Součástí brasserie je i krytá vyhřívaná terasa s výhledem na pulzující pražský život.

Kuchařský tým vaří výhradně z čerstvých sezónních surovin. V pokrmech spojuje jednoduchost s rafinovaností chuťových linií. Za ochutnání rozhodně stojí výborné domácí dezerty. Nápojový lístek poskytuje pestrý výběr kávových specialit, koktejlů nebo mezinárodních a českých vín.

Brasserie mEating Point je oblíbená také díky rychlému kvalitnímu servisu a cenové dostupnosti. Mezi největší favority tu patří „Business breakfast“ neboli bohatý snídaňový bufet a pravidelné měsíční tematické kulinářské akce.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace