Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 20x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Brasserie Delice

Přehled hodnocení
93% celkově
94% personál
87% prostředí
92% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 15x
4 4x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dobrý den, v této restauraci jsme byli poprvé na do poručení a určitě né naposled a musím reagovat na recenzi paní Němejcové na drahé nápoje takovy jsou nejlepší doma to chlastá čistou vodu a když si někde dají dobré pití tak remcají nad cenou takové lidi by neměli nikam pouštět jen kazí hodnocení recenze a náladu číšníkům.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme vyzkouseli v ramci Chrestfestu. Menu bylo naprosto vynikajici, prostredi nadherne a luxusni, servirka az neskutecne mila. Rozhodne nebylo co vytknout .
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Ochutnávkové chřestové menu bylo velmi dobře sestavené i připravené. Chřestová polévka se zastřeným vejcem neměla chybu, řezy z mečouna s dušeným chřestem na mrkvovém pyré, které bylo překvapivě chutné, byly excelentní. Dezert na základě chřestové zmrzliny měl možná až příliš mnoho chutí, takže přítomnosti chřestu jsme spíše věřili, než že bychom ji vychutnali, ale vynikající byl, to ano. Obsluha velmi příjemná a na úrovni. Doporučené francouzské bílé víno se hodilo k jídlu znamenitě, bylo aromatické a takřka suché, právě tak akorát. Cena za dvě sklenky po 0,15 l mi však přišla přece jen poněkud vysoká.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva chřestfestivalu se povedla, tří chodové menu bylo velmi nápadité, zvláště nás zaujal hlavní chod mořská ryba s chřestem a mrkvovým pyre - vinikajíci velmi doporučuji.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci jsem byla na Chřestovém menu. Musím říct, že od podniku této cenové kategorie bych očekávala víc. Obsluha byla milá, ale ještě před usazením vnucovala jídelní lístek. Jídlo bylo dobré, ale myslím si, že zasluhovalo lepší prezentaci. Nejlepší byl hlavní chod Filet z mečouna, ale Chřestové velouté moc nenadchlo. Celkově bych restauraci ohodnotila jako průměrnou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Hlavním důvodem návštěvy bylo chřestové menu, které nás nezklamalo. Francouzská restaurace hotelu Sheraton splnila očekávání, chuťově i úpravou byl předkrm, hlavní jídlo i dezert na špičkové úrovni.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Jídlo bylo výborné a měli jsme dobrou náladu, takže jsme nakonec byli spokojeni. Ale v rámci této rezervace došlo k dost neobvyklému množství chyb. Rezervace byla na 17:30, takto nám byla i potvrzena, ale když jsem v 17:30 dorazil na místo, zjistil jsem, že otevírají až v 18:00. V 17:45 mi volala slečna z restaurace, že si to neuvědomila a ať tedy přijdeme v 18:00. Obsluhující pán byl sice příjemný, ale obsluha byla celkově velmi pomalá. Měli jsme speciální rezervaci na chřestové menu, o čemž ale obsluha zřejmě nevěděla. Následně nám byl přinesen jiný předkrm, než který byl uveden na Restu (na webu restaurace i v jejich menu byl opravdu ten předkrm, který nám donesli, takže to někdo evidentně na Restu zapomněl aktualizovat). Po reklamaci nám poté byl přece jen přinesen ten předkrm, který byl uveden na Restu. Na závěrečný účet jsme čekali asi 15-20 minut, za což se nám číšník omluvil s tím, že mu zrovna nefungovala kasa. Účet byl dost nepřehledný a nebyl jsem si z něj vůbec jistý, jestli nám byl správně odečten Restu voucher (byl). Nechci být příliš kritický, opravdu chci zdůraznit, že jídlo bylo velmi dobré a obsluha milá, ale takto nezvládnutá rezervace a velmi, velmi pomalá obsluha nás u podniku této kategorie trochu překvapila.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili v rámci Chřestfestu. Jídlo bylo chutné, nicméně kuchař u chřestu ponechal spodní dřevnatou část. Případné zájemce bych ráda upozornila na cenu nápojů, 2 sklenky vína, 1 velká lahev Mattoni a 2 espressa stály víc než 2 menu po 399,00 Kč.
Restaurace Brasserie Delice Restaurace Brasserie Delice Restaurace Brasserie Delice
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvelé jedlo, skvelý servis a príjemná atmosféra. S priateľom si v tejto reštaurácii rande radi zopakujeme.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO