Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 351x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Brasileiro - Slovanský dům

Přehled hodnocení
93% celkově
93% personál
86% prostředí
94% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 236x
4 99x
3 11x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Docela zklamání oproti jiným návštěvám. Noví passadoři, prošli kolem stolu bez povšimnutí. A když už přišli, tak neustále nabízeli kuře nebo vepřové. To kvůli čemu tam člověk jde jsme museli neustále poptávat.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfektní gastronomický zážitek jako ostatně vždycky v síti Ambiente. Luxusní hovězí maso, super pití a příjemná a profesionální obsluha. K tomu krásné prostředí.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Ve Slovanském domě o mnoho více lidí než U radnice, kvalita zážitku ale obdobná (my navíc měli štěstí na super číšníka). Salátový bar vypadal chudší (oproti radnici,. ale sushi výběr velice bohatý. Passadores chodili často a byli velice milí a ochotní. Limonády, dezert a drinky taktéž výborné, o masu nemluvě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Toto místo nikdy nezklame. Pokud si člověk pamatuje, co dobrého v restauraci připravují, rád se opakovaně vrací. Dobré je nezapomenout vynechat či výrazně omezit salátový a předkrmový bar, aby zbylo místo na hlavní program.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Setkání s přáteli po delší době a sázka na jistotu! Jídlo perfektní, obsluha EXCELENTNÍ (hlavně slečna Lucie), bylo o nás postaráno lépe, než doma :) Prostředí příjemné, pohodové a za celou dobu bychom nemohli vytknout ani jednu věc. Rádi se vrátíme
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci už jsme byli po několikáté. Vzhledem k tomu, že je "sortiment" už desítky měsíců stejný, nic Vás při několika návštěvách nepřekvapí, což je možná trochu škoda
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tento lokál zřejmě nikdy nepřestane být zajímavý, vždy zde ochutnáme spoustu delikates ze studeného baru, tak i z grilovaných mas. Opakovaně se vracíme, vřele doporuji.
Celkově   
personál 5
prostředí 2
jídlo 5
Jídlo, personál je OK. Bohužel pokud chcete romantiku ve dvou, tak mate smůlu. V restauraci nemají stoly pro dva a tak nam připravili malý stůl pro dva do uličky pro personál. Připadali jsme si jako ve skladu.. když jsem místo reklamovat, tak jsem se dozvěděl , že mohu být rád, že mám kde sedět.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha je milá, co se týče interiéru, respektive rozestavění stolů, to už tak slavné není. Seděli jsme v "dolní" restauraci v rohu, kam se číšník opravdu s potížemi dostával, s některými pokrmy jsme byli dokonce vynecháni. Trochu mě mrzí, že se nás na konci konzumace nezeptali (tak jak to bylo zvykem u minulých návštěv), co nám chutnalo nejvíce a zda nám to mohou ještě přinést. Jídlo je skvělé, jen je dle mého názoru chyba, že se neobměňuje (mluvím především o salátovém bufetu). Jinak restauraci ale rozhodně doporučuji ke každé akci :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO