Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 388x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Brasileiro - Slovanský dům

Přehled hodnocení
93% celkově
92% personál
86% prostředí
94% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 261x
4 109x
3 11x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci kolem 13,00 prijemne poklidna atmosfera. Obsluha perfektni. Sortiment masoveho grilu se nam zdal oproti minulym navstevam mensi. Trvaly problem je pouzivani vytahu pokud rodina prijede s detskym kocarkem !
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Naše pravidelná dávka zážitků =restaurace Ambiente Brasileiro. Vždy odcházíme a plným žaludkem a vždy si říkáme, že zde už nikdy, ale vždy se znovu vrátíme. :-) Závislost je prostě závislost... :-) Občas jen obsluha by mohla být rychlejší.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé jídlo i pití jako vždy. Přejezení jsme se ani tentokrát neubránili. Luxusní zážitek, který by měl každý alespoň jednou v životě zažít. Jednoznačně doporučujeme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Chtěl bych se podělit o svuj zážitek z ambiente brasileiro ve slovanského domu. Personál byl naprosto úžasný tomu nelze vytknout nic. Ale koncept all you can est pomalu upadá. Velmi často se točí především levnější hovězí a levnější maso obecně. Po zadal jsem o svíčkovou, ani během 2h ji nepřinesli. Na druhou stranu byl vynikající a častý výběr z ryb, což me oproti minule návštěvě potěšilo. Ale to že nesou počtvrté pupek a svíčkové se nedockas? Za to bodíky dolů.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Valentýnská večeře. Jako obvykle vynikající záležitost. Široká nabídka mas (kuřecí, kachní, jehněčí, vepřové, hovězí) a ryb (včetně krevet) a na závěr grilovaný ananas!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace,která je rájem pro milovníky kvalitního masa a mořských plodů. V rámci degustace ochutnáte všechny možné druhy vynikajícího masa,v Salátovém bufetu je velký výběr variací salátů, vybraných sýrů, šunek, mořských plodů, ústřice , sushi atd.. Naprosto bezkonkurenční obsluha, ochotní a usměvaví
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělý koncept, kde můžete ochutnat při "degustačním" menu můžete ochutnat ty druhy masa, po kterých Vaše srdce nejvíce touží. A můžete je ochutnat všechny! V intervalech chodí číšník a nabízí Vám různě upravené druhy masa, vždy nabídne s úsměvem. Vše probíhá na bázi kolečko zelené - chci degustovat, červené - pauza nebo konec. Skvělé pro milovníky masa, pro vegetariány postačí samoobslužný bar.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO