Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 399x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Brasileiro - Slovanský dům

Přehled hodnocení
92% celkově
92% personál
86% prostředí
94% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 269x
4 111x
3 11x
2 1x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Slavili jsme narozeniny a jsme rádi, že jsme si na oběd vybrali tento podnik. Centrálně umístěný obrovský švédský stůl nabízel kolem 60 lahůdek všeho druhu, od salátů, uzeného jazyka, polévky, suši až k čertsvým ústřicím. Snědli jsme toho hodně, protože jsme chtěli ochutnat od všeho. Za necelé čtyři stovky na osobu to byla královská hostina. Doporučeujeme!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Atmosféra byla skvělá, personál naprosto profesionální. Vše čisté a upravené. Pestrobarevná chuť jednotlivých mas v takové úpravě, že uspokojí snad každý mlsný jazýček. A to čokoládové fondue... prostě báseň
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná atmosféra, jako vždy. Navic, když se poštěstí a sedí vedle vás další příjemní hoste, kteří mají pochopení pro peti leteho prcka, užíváte si vše plnými doušky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Úroveň restaurace je tradičně vysoká. Velkoprostorové uspořádání restaurace znamená rušnější prostředí a jinak ochotný personál nereaguje vždy promptně. Neomezený bufet ocení hlavně velcí jedlíci.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnesni navsteva so opravdu povedla. Skvela obsluha, skvele jidlo, skvela spolecnost
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Zklamání: Slovanský dům už ne. Ač jsme pravidelnými (a vcelku spokojenými) zákazníky restaurací Ambiente, tentokráte jsme byli v šoku. Když si člověk vyrazí s manželkou a malým dítětem, měli by mu hned říct, že nejde o children-friendly restauraci (ač se tak navenek prezentují, např. dětskou židličkou). Možná šlo o chybu personálu, ale... Aby servírka odbyla prosbu o zeleninu/bramboru/maso bez soli, abychom to mohli malé rozmačkat a mohla jíst s námi...??? "Dejte jí hranolky," řekla jen a byla pryč. Místo fajn oběda jsme museli rychle shánět hlídání, jinak bychom se ani sami nenajedli. Uf. Celé to "vyvrcholilo" neznalostí obsluhujícího personálu (ztracená věrnostní karta Ambi - "zavolejte si na centrálu" + hodně časté nabídky nereflektující červené kolečko).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Brasileiro - Slovanský dům. Navštívili jsme již po několikáté ambiente brasiliero ve Slovanském domě. Hezká restaurace s příjemnou atmosférou i usměvavou obsluhou. Obsluha rychlá a profesionální. Sortiment masoveho grilu je velky. Chutnalo nám v restauraci Brasileiro - Slovanský dům!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Rádi se do tohoto podniku vracíme, již je to naše několikátá návštěva a vždy se velice dobře najíme a pobavíme s obsluhou, která je vždy dobře naladěná a baví hosty.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Brasileiro je jedinečné. Je to skvely zážitek. Jen to chce mit pevnou vůli, aby se člověk moc nepřejedl. Výborný koncept, suprer poměr cena/kvalita a prostředí, ve kterém se člověk necítí skrobeně.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
S rodinou jsme navštívili již po několikáté ambiente brasiliero ve Slovanském domě. Měli jsme návštěvu a toto je sázka na jistotu. Všichni jsme si pochutnali. Určitě se rádi vrátíme.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO