Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 371x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Brasileiro - Slovanský dům

Originální brazilské churrasco-rodízio podávané formou "sněz, co zmůžeš". Za jednu cenu si můžete vychutnat grilovaná masa plemen jihoamerických býků, ryby, mořské plody, saláty a další brazilské speciality.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Koncept restauraci Ambiente je osvedceny. Pri opakovamych navstevach uz tak neoslni bylo by fajn obcas obmenit nabidku. Fronta u vydeje masa a na place nikdo... domaci hranolky gumove jako z mikrovlnky. Cena vyssi ale za navstevu stojo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnešní sezení "bokem" dění...až vzadu u kuchyně. To by probléím vůbec nebyl, pokud by se na maso nečekalo déle než obvykle. Nabídka klasická, velký výběr.. Tedy standard se drží vysoko..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Brasileiro je turisty vyhledávanou restaurací a večer si jít posedět bez rezervace je nemyslitelné. Pro turisty je to dobře, pro místní kteří restauraci navštěvují pravidelně je to už trošku nuda. Připravte se na významně vyšší ceny.. kopeček (výborné) zmrzliny za 170 Kč atp..
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO