Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Brasileiro Arena

Jídla z  jídelníčku pro Vás v rytmu samby vaří skvělý šéfkuchař Rafael Magalhães Gonçalves. Rafael pochází z městečka São Romão v brazilském státě Minas Gerais. Jeho rodné město leží na řece São Francisco, v kraji banánů, pomerančů, manga a cukrové třtiny. Studoval na Escola Estadual Alfonso Arinos.  Rafaelovi je 31 let, ve fotbale fandí Brazilcům a londýnské Chelsea a mluví portugalsky, anglicky, italsky a trochu česky. Strašně rád fotografuje a miluje vaření a vymýšlení nových jídel plných barev, chutí a vášní. Žil v Londýně, ale teď se usadil v Chomutově a na Váš talíř dokáže přenést jednoduché venkovské jídlo i velkoměstskou rafinovanou delikatesu. Dobrou chuť! Bon appetit!

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Moderní Restaurace , která je součástí hotelu. Nejedná se o klasickou brazilskou restauraci, ale jídlo moc dobré. Pokud si dáte lososa, není vysušený. Pálivé jídlo klasika, není špatné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsem ocenil výhodu možné rezervace přes Restu, jelikož v době obědů byla restaurace zcela obsazená. Jídlo výborné, zajímavý výběr z meníček i ze stálého lístku. Obsluha příjemná, profesionální a hlavně rychlá. Prostorné parkoviště a hlavně bezplatné. Mohu jen doporučit.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO