Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Branická Tankovna

České restaurace pod vedením zkušeného šéfkuchaře Miroslava Lišky

Recenze restaurace

Celkově     
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Personální se tu neustále mění. Jeden pán měl náušnice v uchu, druhý byl potetovaný. Ten s náušnicí, hlásdil psy, nechal se od nich olizovat, sahal jim i na tlapky a pak obsluhoval. Nedostali jsme ani lístek na stůl, natož EET účet. Na záchodě chyběly papírové ručníky. Na dámách nebyl minule ani toaletní papír. Jídlo je tu docela dobré, ale na místní poměry velice předražené.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
V restauraci jsme byli víckrát a je to čím dál tím horší. Personál se často mění a podle toho to také vypadá. Obsluha se sice vyloženě nemračila, ale několikrát zapomněli na naši objednávku, takže jsme se museli stále připomínat. Navíc se nám pokusili naúčtovali dezert, který rovněž zapomněli přinést. Kuřácké prostory nejsou od nekuřáckých prakticky nijak odděleny (v jednom rohu se kouřit smí a v druhém ne). Jídlo slušné, klasická česká kuchyně.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tankovnu jsem zvolil jako náhradu za původně zamýšlenou restauraci a byla to dobrá volba. Pivo velice dobré, obsluha příjemná, milá a rychlá. Nestalo se mi, že bych čekal na pivo nebo jídlo. Posezení na zahrádce bylo bez obtěžujícího kouře nebo přespřílišného hluku jak se v některých komentářích objevuje. Rozhodně se nebudu zdráhat navštívit toto zařízení opakovaně.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO