Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Bowling U Papírny

8 profesionálních bowlingových drah, 6 profesionálních kulečníkových stolů, 1 karambol. Česká kuchyně + speciality. Možnost pořádání rautů a firemních akcí. Vybudované venkovní sezení.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je obyčejná, ale jídlo i pivo dobré a za slušné ceny. Když si chcete zahrát bowling na pěkných drahách a při tom si dát něco k jídlu a nečekáte gastronomické zázraky, tak je tohle dobré místo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Obyčejná, ale příjemná hospůdka, dobré jídlo za slušné ceny, slušný výběr na jídelním lístku, ochotný personál a udržované bowlingové dráhy. Byli jsme spokojeni.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Super pohodová restaurace s velmi příjemnou atmosférou, dobré jídlo na které dlouho nečekáte, dostatečný výběr na jídelním lístku, skvělé pivo a příjemná obsluha.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO