Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Bowling Sportbar Koule (Černý Most)

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme naprosto spokojeni, ostatně jako vždy, když se sejdeme v tomto podniku. Sympatická a blesková obsluha, prostředí úžasné, bowling nám sice moc nešel, ale rádi si zase přijdeme zahrát.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tento podnik nás nikdy nezklamal a stejně tak tomu bylo i při naší poslední návštěvě. Personál kolem nás kmital co to šlo, pivo bylo vynikající a chutné jídlo je zde také samozřejmostí, takže spokojenost.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Při naší poslední návštěvě tohoto podniku, jsme byli opět maximálně spokojeni, obsluha vstřícná a rychlá, pivečko výborné, chutnalo nám vše co nám navařili, takže spokojenost.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vše super tak jako vždy, hlavně jsme měli to štěstí, že jsme opět narazili na velmi sympatickou slečnu servírku Nikču, která je prostě naprosto nejskvělejší a nejúžasnější:-))))
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí v tomto baru bylo opět naprosto super, obsluha milá a vstřícná, piveček vypito nepočítaně a pár panáčků na chuť také docela bodlo. Návštěvníci jistě ocení i možnost zahrát si bowling.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tak jako vždy jsem byli téměř naprosto spokojeni, personál ochotný a milý , pivečko i vínečko dobré, prostředí hezké, jenom tentokrát bylo kapičku více nakouřeno než jindy. Přijdeme rádi znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Přišli jsme s přáteli na chvilku posedět v tomto sport baru a byli jsme velmi mile potěšeni možnostmi vyžití - bowling, fotbálek i šipky, no prostě super. Jídlo i pivo také dobré, ceny rozumné a personál milý a ochotný.
Restaurace Bowling Sportbar Koule (Černý Most)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tento podnik kousek od černého mostu mě příliš nenadchnul. Obrovská výhoda je, že bowling je zde možné hrát až do pozdních nočních hodin. Obsluha se celkem stará, ale rozhodně to není podnik, kam vezmete slečnu oslnit na rande :) je tu dost nakouřeno :/ ale na noční tah, výborný :D

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO