Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Bowling Sportbar Koule (Černý Most)

Bowling se nachází na Praze 9 Černý Most v prostorách obchodního centra Hasso. Můžete se těšit na 6 bowlingových drah, pravidelné bowlingové turnaje a více jak 200 míst k sezení. S cenou již od 150,- Kč za hodinu se tak stává nejlevnějším bowlingem v Praze. Součástí Bowling Sportbar Koule na Praze 9 Černý Most je sportbar s pravidelnými sportovními přenosy a širokou nabídkou jídel a nápojů. Disponují i oddělenou hernou s nápoji zdarma.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme naprosto spokojeni, ostatně jako vždy, když se sejdeme v tomto podniku. Sympatická a blesková obsluha, prostředí úžasné, bowling nám sice moc nešel, ale rádi si zase přijdeme zahrát.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tento podnik nás nikdy nezklamal a stejně tak tomu bylo i při naší poslední návštěvě. Personál kolem nás kmital co to šlo, pivo bylo vynikající a chutné jídlo je zde také samozřejmostí, takže spokojenost.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Při naší poslední návštěvě tohoto podniku, jsme byli opět maximálně spokojeni, obsluha vstřícná a rychlá, pivečko výborné, chutnalo nám vše co nám navařili, takže spokojenost.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO