Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Bowling Sportbar Koule (Černý Most)

Bowling se nachází na Praze 9 Černý Most v prostorách obchodního centra Hasso. Můžete se těšit na 6 bowlingových drah, pravidelné bowlingové turnaje a více jak 200 míst k sezení. S cenou již od 150,- Kč za hodinu se tak stává nejlevnějším bowlingem v Praze. Součástí Bowling Sportbar Koule na Praze 9 Černý Most je sportbar s pravidelnými sportovními přenosy a širokou nabídkou jídel a nápojů. Disponují i oddělenou hernou s nápoji zdarma.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vše super tak jako vždy, hlavně jsme měli to štěstí, že jsme opět narazili na velmi sympatickou slečnu servírku Nikču, která je prostě naprosto nejskvělejší a nejúžasnější:-))))
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí v tomto baru bylo opět naprosto super, obsluha milá a vstřícná, piveček vypito nepočítaně a pár panáčků na chuť také docela bodlo. Návštěvníci jistě ocení i možnost zahrát si bowling.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tak jako vždy jsem byli téměř naprosto spokojeni, personál ochotný a milý , pivečko i vínečko dobré, prostředí hezké, jenom tentokrát bylo kapičku více nakouřeno než jindy. Přijdeme rádi znovu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO