Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Bowling Sky

V příjemném prostředí restaurace, ve které naleznete klid a soukromí, zaženete svůj hlad a ještě můžete okusit něco nového. Určitou jednoduchost a rafinovanost úpravy pokrmů, která vyzdvihuje a zároveň také podtrhuje jejich vynikající chuť, již v restauraci Bowling Sky mělo možnost ochutnat nespočet hostů. Každého z nich si zde výjimečně váží a doufají, že i z Vás se stanou spokojení a možná i stálí zákazníci. Jídelní lístek nabízí od klasických dobrůtek k zakousnutí přes polévky a hlavní jídla z vepřového a drůbežího masa až po širokou škálu pizz. Také si můžete vychutnat vynikající speciality podniku, které budou lahodit Vašim chuťovým buňkám.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po rekonstrukci je tato restaurace mnohem lepsi :) Jídlo pro dvě osoby bylo tak honosné ze jsme se z toho najedli čtyři! Pizza je naprosto bezkonkurenční. Restauraci i bowling určitě doporučuji
Restaurace Bowling Sky
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice chválim za dlouho očekávanou rekonstrukci!!! Jakožto "sousedka" tohoto podniku velice uvítám jakoukoliv změnu. Obsluha je příjemná a pozorna, bowling je profesionální, pizza špičková.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Bowling sky navštěvuji několikrát do měsíce z důvodu blízkého bydliště. Řekla bych že skvělá pizza a nejlepsi bowlingové dráhy v Ostravě určitě jsou velkou výhodou. Avšak restaurace uz ma na čase projít nejakou rekonstrukcí, jelikož klimatizace již nestačí na zakouřené prostředí. Dále servírky se raději baví a kouři za barem než aby vas obsloužily i kdyz máte dvacet minut dopito. Velký hluk z juboxu vám však na přání ztiší a to pokaždé, co tam jdete.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO