Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Jiskra

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na Jiskru chodíme rádi. Mají tam dobre pivo, příjemnou obsluhu. Bohuzel v restauraci nikdo nevěděl, že máme rezervaci. Naštěstí ale bylo v restauraci misto, takže jsme se měli kam posadit.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Přišel jsem tam a ptal jsem se na rezervaci na mé jméno, no bohužel mi řekli, že mu nikdo neřekl o žádné rezervaci, takže jsme si museli sednout k nějakému stolu, který byl volný. A navíc jsme tam šli na derby, ale bohužel neměli O2 TV, takže jsem si dal jedno pivo a šli jsme do jiné hospody :) ale každopádně ten kroužek je exkluzivní a štvalo mě, že musíme jít jinam :D
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Účelem návštěvy bylo fotbalove utkání v televizi. Personál byl milý, ale později nestíhali a čekali jsme dlouho na pití. Vepřove kolínko opet nezklamalo. Pivo také vyborne.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jak to jednoduše říct... Prostě když jdete do hospody na pivo a na klasický český jídlo, nemůžete se spálit. :) A když jdete na slávii a číšníci jsou sparťani, tak tam probíhá i to popichování, můsíte na to mít náturu, což já mám. pohoda, jazz, klídeček, dobrý pivo (čti kroužek) a když něco k jídlu, tak si dycky člověk vybere, zejména bych doporučil za 7 pětek grilovaný kolínko 250g s chlebem, křenem, hořčicí a pošmáknete si jak nikdy! takže můžu doporučit, nic nóbl ale klasická česká poctivá :)
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Posezení na zahrádce bylo velice prijemne, pivo nemělo chybu, obsluha byla rychla a mila. Akorát jídlo nic moc. Vepřove kolínko super, ale medailonky na žampionech dobre nebyly.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace jiskra je specifická nejlepším točeným Budvarem (kroužek-33kč) , jídlo chutné a dobré, prostředí útulné, jenom když je zde moc lidí , přijde mi to trošku moc hlučné, ale za to to stojí

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO