Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Jiskra

Restaurace Jiskra v Českých Budějovicích se nachází na sídlišti Šumava. Pro hosty jsou k dispozici dvě sousedící parkoviště. Na čepu tankové pivo značky Budvar, 100 míst k sezení uvnitř a dalších 40 míst na zahrádce. K oslavám lze využít menší oddělený salónek s tanečním parketem. Na lístku mají vynikající domácí kuchyni s denním menu. Dále si sem můžete přijít zahrát bowling (4 dráhy). 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na Jiskru chodíme rádi. Mají tam dobre pivo, příjemnou obsluhu. Bohuzel v restauraci nikdo nevěděl, že máme rezervaci. Naštěstí ale bylo v restauraci misto, takže jsme se měli kam posadit.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Přišel jsem tam a ptal jsem se na rezervaci na mé jméno, no bohužel mi řekli, že mu nikdo neřekl o žádné rezervaci, takže jsme si museli sednout k nějakému stolu, který byl volný. A navíc jsme tam šli na derby, ale bohužel neměli O2 TV, takže jsem si dal jedno pivo a šli jsme do jiné hospody :) ale každopádně ten kroužek je exkluzivní a štvalo mě, že musíme jít jinam :D
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Účelem návštěvy bylo fotbalove utkání v televizi. Personál byl milý, ale později nestíhali a čekali jsme dlouho na pití. Vepřove kolínko opet nezklamalo. Pivo také vyborne.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO