Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Jiskra

Restaurace Jiskra v Českých Budějovicích se nachází na sídlišti Šumava. Pro hosty jsou k dispozici dvě sousedící parkoviště. Na čepu tankové pivo značky Budvar, 100 míst k sezení uvnitř a dalších 40 míst na zahrádce. K oslavám lze využít menší oddělený salónek s tanečním parketem. Na lístku mají vynikající domácí kuchyni s denním menu. Dále si sem můžete přijít zahrát bowling (4 dráhy). 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na Jiskru chodíme rádi. Mají tam dobre pivo, příjemnou obsluhu. Bohuzel v restauraci nikdo nevěděl, že máme rezervaci. Naštěstí ale bylo v restauraci misto, takže jsme se měli kam posadit.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Přišel jsem tam a ptal jsem se na rezervaci na mé jméno, no bohužel mi řekli, že mu nikdo neřekl o žádné rezervaci, takže jsme si museli sednout k nějakému stolu, který byl volný. A navíc jsme tam šli na derby, ale bohužel neměli O2 TV, takže jsem si dal jedno pivo a šli jsme do jiné hospody :) ale každopádně ten kroužek je exkluzivní a štvalo mě, že musíme jít jinam :D
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Účelem návštěvy bylo fotbalove utkání v televizi. Personál byl milý, ale později nestíhali a čekali jsme dlouho na pití. Vepřove kolínko opet nezklamalo. Pivo také vyborne.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO