Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
Na mapě

Informace Restaurace Bowling Green

V této restauraci se můžete báječně najíst po výběru z široké nabídky jídel, nebo jen posedět s přáteli u některého z našich nabízených piv, vína nebo jiného alkoholu z našeho baru. Připravováno je rovněž denní menu. Součástí je zahrádka s dětským hřištěm. Rádi vám zde vyjdou vstříc s uspořádaním oslav, promocí, firemních večírků, školení, prodejních akcí nebo smutečních hostin. Pro tyto účely jsou k dispozici dva salónky - 1. salónek pro 40 až 50 osob a 2. malý salónek pro 12 až 16 osob. V restauraci najdete až 80 míst, v rámci venkovního posezení dalších cca 60. Restaurace i salónky jsou od bowlingu zcela odděleny.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno