Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotek
Na mapě

Informace Bowling bar v areálu Braníčkov

Restaurace s bowling barem se nachází v hlavní budově A. Nabízí vám příjemné posezení pro max. 40 osob. U bowling baru najde své místo k sezení 20 osob. Konferenční místnost (nekuřácká) je vhodná pro pořádání firemních akcí, večírků, svateb, oslav apod. Maximální kapacita je 40 osob. Krbovnu (červený salonek) najdete v nejzadnější části restaurace. Její dominantou jsou krbová kamna, která Vás hlavně v zimních měsících příjemně zahřejí a navodí romantickou atmosféru. Místnost je vybavena křesílky a gauči, je určena pro max. 8 - 10 osob. Venkovní terasa, která je součástí restaurace, disponuje 28 místy na sezení. Je situovaná na jih a téměř po celý den se zde můžete slunit a dopřát si občerstvení, kávu či koktejl z nabídky restaurace. V zimních měsících je možné, že je pondělí a úterý zavřeno.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno