Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Bowling bar v areálu Braníčkov

Restaurace s bowling barem se nachází v hlavní budově A. Nabízí vám příjemné posezení pro max. 40 osob. U bowling baru najde své místo k sezení 20 osob. Konferenční místnost (nekuřácká) je vhodná pro pořádání firemních akcí, večírků, svateb, oslav apod. Maximální kapacita je 40 osob. Krbovnu (červený salonek) najdete v nejzadnější části restaurace. Její dominantou jsou krbová kamna, která Vás hlavně v zimních měsících příjemně zahřejí a navodí romantickou atmosféru. Místnost je vybavena křesílky a gauči, je určena pro max. 8 - 10 osob. Venkovní terasa, která je součástí restaurace, disponuje 28 místy na sezení. Je situovaná na jih a téměř po celý den se zde můžete slunit a dopřát si občerstvení, kávu či koktejl z nabídky restaurace. V zimních měsících je možné, že je pondělí a úterý zavřeno.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO