Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bowling Bar Restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po dlouhé době jsme zavítali do tohoto bowlingu baru a vidím zde určitě zlepšení v kuchyni, pizza byla tentokrát výborná, při minulé návštěvě nám moc nechutnala. Bowling taky super. Tankovany G11 excelent excelentní :)
Celkově
personál 2
prostředí 3
jídlo 5
Pizza byla výborná, ale čekací doba na drink byla opravdu prehnaná a otrávený obličej číšníka tomu dojmu snad ublížil ještě víc. Tak doufám, že to bylo jen výjimečné :-/
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Jedná se výbornou bowlingovou hernu, kde jsou k dispozici i další zábavy jako kulečník, šipky, fotbálek i pin pong a další. K jídlu jsme měli dobrou pizzu, mají ale v nabídce i další jídla. Obsluha byla velmi příjemná. Můžu jen doporučit.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Byly jsme s děvčaty v restauraci na bowlingu a pizze a krom trošku otrávené obsluhy bylo vše vynikající. Dá se chápat že při takhle velké obsazenosti podniků a jednom barmanovi nebude mít úsměv od ucha k uchu. Jinak za mě skvělý podnik na zábavu.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO