Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bowling Bar Restaurant

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po dlouhé době jsme zavítali do tohoto bowlingu baru a vidím zde určitě zlepšení v kuchyni, pizza byla tentokrát výborná, při minulé návštěvě nám moc nechutnala. Bowling taky super. Tankovany G11 excelent excelentní :)
Celkově
personál 2
prostředí 3
jídlo 5
Pizza byla výborná, ale čekací doba na drink byla opravdu prehnaná a otrávený obličej číšníka tomu dojmu snad ublížil ještě víc. Tak doufám, že to bylo jen výjimečné :-/
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Jedná se výbornou bowlingovou hernu, kde jsou k dispozici i další zábavy jako kulečník, šipky, fotbálek i pin pong a další. K jídlu jsme měli dobrou pizzu, mají ale v nabídce i další jídla. Obsluha byla velmi příjemná. Můžu jen doporučit.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Byly jsme s děvčaty v restauraci na bowlingu a pizze a krom trošku otrávené obsluhy bylo vše vynikající. Dá se chápat že při takhle velké obsazenosti podniků a jednom barmanovi nebude mít úsměv od ucha k uchu. Jinak za mě skvělý podnik na zábavu.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO