Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinárna Bouvard a Pécuchet

Francouzská vinárna na malebném Hlávkově dvoře mezi ulicí Vodičkova (15-17) a Jungmannova (12-14) v samém srdci Prahy. Nabízí širokou škálu vín z celé Francie, prodej lahví s sebou se slevou, posezení uvnitř i venku, 30 vín na skleničku, sýry, klobásky, paštiky, domácí quiche a domácí francouzské dezerty k výborné kávě.


Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velice příjemná, útulná vinotéka s nabídkou francouzských vín (stáčených i v lahvích) z různých oblastí Francie. V nabídce je i malé občerstvení a ve vinotéce se také pravidelně pořádají degustace vín.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemná vinárna je tipem jen pro znalce, protože není snadné ji v rušné Vodičkově najít. Což je právě tím jejím kouzlem, že je tak mimo vřavu a panuje zde intimní atmosféra. Jen by mohly doplnit mýdlo na wc :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná vinárna, ve které se bude cítit skoro jako ve Francii. Taková oáza uprostřed města, kam se můžete schovat před starostmi a potkat s přáteli. Kromě vynikajicího vína mají i pár dobrot na zakousnutí, skvělé jsou francouzské klobásky.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO