Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 381x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Boulevard Restaurant

Restaurace Boulevard se specializuje na jídla připravovaná z kvalitních farmářských surovin. Jídelní lístek pro vás sestavil a jídla vaří šéfkuchař skupiny Brixton-gastro Jaroslav Kolbasovský s týmem kuchařů. Všichni kladou obrovský důraz na kvalitu a čerstvost surovin, stejně jako na přípravu sezónních jídel. 

Vedle stálého jídelního lístku pro vás denně sestavují nabídku specialit z čerstvých surovin, dodávaných právě těmito farmami, a to mnohdy na zakázku jen restaurace. Nechte si od obsluhy poradit s výběrem jídla a doporučit nejvhodnější víno z bohaté vinotéky, kde jsou zastoupena především menší a střední vinařství se svými nejlepšími víny. To vše v příjemném, plně klimatizovaném prostředí, s ochotnou a profesionální obsluhou restaurace. 

Jaký je slogan Boulevard restaurantu? Skvělé jídlo za poctivé ceny!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restauraci už jsme v minulosti několikrát navštívili, většinou před představením v MDB. Příjemná a klidná atmosféra a významná šance potkat některého z herců. Dnes např. Hanku Holišovou. Jídlo bylo velmi chutné, obsluha ochotná, pozorná a rychlá. Díky Sagi!. Jediné slabé místo je, že se zde kouří ale naštěstí už jen chvilku...P.S.v divadle jsme byli včas stejně jako Myši a lidi ;-)
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Jídlo bylo velice chutné, dobře ochucené, maso správně propečené. Personál byl vstřícný. Hůře hodnotím prostředí restaurace, dostali jsme stůl umístěný uprostřed místnosti, takže nám chybělo soukromí. Velice negativně hodnotím kouření uvnitř restaurace, naštěstí se tak stalo při našem odchodu. Pozor při parkování z ulice třída kpt. Jaroše, zaparkovali jsem na vyhrazeném parkovišti, kde ale parkují i herci z MDB a pokud vás svým autem zablokují (parkoviště je malé), nemáte šanci odjet dříve, než skončí představení.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO