Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

3 fotografie
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Bouda v Obřím Dole

Bouda V Obřím Dole je stylová hospůdka s barem, ve které mohou hosté ochutnat lokální speciality ze zdravých a hlavně kvalitních surovin. Vybírají zde lokální suroviny a vaří jídla, která má smysl jíst. Specialitou této restaurace je krkonošské kyselo, steaky z masa z pasteveckých chovů a vyloženě raritou je domácí med a medovina. Možnost posedět na terase s výhledem na Studniční horu nebo si užít piknik v trávě i na sněhu. Za boudou se nachází venkovní hřiště na volejbal a nohejbal. Ideální pro oslavy, party, soustředění, teambuildingové akce, firemní party a školy v přírodě. V restauraci je k dispozici fotbálek a stolní tenis. Restaurace je otevřena po celý rok každý den, kromě měsíců dubna a listopadu, kdy je otevírací doba omezena pouze na víkendy.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba