Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Obzor

    Pec pod Sněžkou, Pec pod Sněžkou 221, 54221

Restaurace Bouda v Obřím Dole

Stylová hospůdka s barem, ve které mohou hosté ochutnat lokální speciality ze zdravých a hlavně kvalitních surovin. Vybírají zde lokální suroviny a vaří jídla, která má smysl jíst. Specialitou této restaurace je krkonošské kyselo, steaky z masa z pasteveckých chovů a vyloženě raritou je domácí med a medovina. Možnost posedět na terase s výhledem na Studniční horu nebo si užít piknik v trávě i na sněhu. Za boudou se nachází venkovní hřiště na volejbal a nohejbal. Ideální pro oslavy, party, soustředění, teambuildingové akce, firemní party a školy v přírodě. V restauraci je k dispozici fotbálek a stolní tenis. Restaurace je otevřena po celý rok každý den, kromě měsíců dubna a listopadu, kdy je otevírací doba omezena pouze na víkendy.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO