Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

1 fotografie
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Bouda Růžohorky

Bouda Růžohorky typická horská chalupa, která leží 1280 m. n. m. v krásném prostředí Krkonoš. Ochutnejte speciality domácí kuchyně - zdejší specialitou jsou kynuté borůvkové knedlíky a borůvkový koláč. Posedět můžete v typické Krkonošské chalupě s příjemnou atmosférou, kterou dokresluje rozsáhlá sbírka čarodějnic, která čítá přes 230 exeplářů!
Na čepu Gambrinus 10° a Plzeňský Prazdroj 12°, Krakonoš 12°.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Super atmosféra, neskutečně trpělivá obsluha, perfektní domácí kuchyně - pokud člověk bere v potaz podmínky, ve kterých místní personál pracuje. Při cestě na Sněžku se vždy těším na návštěvu právě této chaty! Pivo Krakonoš taky nemá chybu. Všem musím jen a jen doporučit!

stpn
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Restaurace je takovou mezistanicí cestou na Sněžku, a tak je tu neustále zástup lidí. Obsluha o víkendech zásadně nestíhá, ale svého jídla se nakonec dočká každý. V nabídce česká klasika, která plní funkci posilnění na cestu. Gurmánský zážitek nečekejte, ale taky žádný průšvih.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba