Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

2 fotografie

Restaurace Bouda Pod Sněžkou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Bouda Pod Sněžkou

V útulném prostředí s krbem si vychutnáte jak české, tak i typicky krkonošské speciality denně – od rána do večera po celý rok. Když je hezky, můžete ochutnat dobroty z grilu na venkovní zahrádce s nádherným výhledem!
Snídani chystají i v samotném srdci Krkonoš formou čistě severskou – připraven je bohatý švédský stůl. Čepují pivo z pivovaru Konrad – jedenáctistupňové světlé i černé výčepní pivo Konrad a dvanáctistupňový Červený Král – speciální lahvové pivo pro výjimečné chvíle. Víno z Novosedleckého vinařství zaručuje českou kvalitu. A pokud zvolíte tvrdý kalibr, můžete si vychutnat různé druhy lihovin, např. zdejší specialitu – tekutou tatranku. Restaurace i celý objekt je nekuřácký!

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba