Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 30x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Botta Caffe

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dnešní návštěvu bych přirovnala k dovolené, na které nesvítí sluníčko- zaplatíte si a vracíte se zklamaní. Jídlo bylo výborné, ale to je bohužel všechno. Již při vstupu, kdy jsme se zeptali, kam si můžeme sednout, nám nikdo neukázal ani neřekl, tak jsme vybrali nejbližší stůl. Polévku dostal první přítel, stejně tak tatarák. Již po chvíli neměl co pít, bohužel mu další pití ani nikdo nenabídl. Stejně tak se nás nikdo nezeptal, jestli je vše v pořádku. Chtěli jsme si dát po obědě kávu, ale jelikož servírka provedla jen debaras, při první příležitosti jsme poprosili o zaplacení. Platili jsme kartou a nebyla nám ani schopna papouškovat částku z displeje. Možnost dát tip se nám taky nedostala. Nepřekvapuje mně proto ani to, že jsme neslyšeli "nashledanou". Tato zkušenost mě mrzí, k další návštěvě mě ale bohužel nemotivuje. Jídlo bylo sice skvělé, ale raději se najím někde, kde nebudou obsluhovat stroje.
Celkově    
personál 1
prostředí 5
jídlo 4
Dnešní návštěva byla spíše zklamáním. Po vstupu a mé otázce, zda mají volná dvě místa, se mi obsluha ani nepodívala do očí a řekla "Ty stoly, který jsou volný." Okej, vYbrali jsme tedy nejbližší stůl a posadili se. Při mé prosbě o colu s ledem a citronem jsem dostal standartně skleničku pouze s citronem. Krkonošská cibulačka byla famózní, ale dostal jsem ji dřive než ma přítelkyne. S tatarákem to probíhalo stejně. Již po deseti minutach jsem neměl co pít a na nové pití se mě po dalsi hodinu nikdonezeptal. Stejně tak k jídlu nam nebylo popřano dobrou chuť a nikdo se nas nezeptal,jestli je všev pořadku. Po obědě jsme si chtěli dat kavu, ale při debarasu se nas opet nikdo neptal, tak jsme to vzdali a poprosili o zaplacení. Při placení kartou nám servírka nebyla schopna říct ani častku a tak sem nemohl říct ani tip.Při odchodu z restaurace se s námi ani nikdo nerozloučil možná to bylo tím že sme platili do koruny ,ale ne naší chybou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Botta Caffe
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Kava slusna, ale nicim nezaujala. Horke maliny se zmrzlinou dobre.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace proběhla velmi vydařenou rekonstrukcí, prostředí je příjemné, obsluha výborná a přes to, že nebyl volný jediný stůl bylo jídlo rychle hotové a vynikající!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo vynikající, prostředí pěkné, útulné, obsluha perfektní, určitě se budeme rádi vracet. Budeme se těšit na další návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO