Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotek

Hodnocení Botta Caffe

 • Celkem:
 • Jídlo: 5
 • Personál: 5
 • Prostředí: 5

I v plné restauraci se našlo místo. Ani jsme nečekali na jídlo víc než obvykle. Dokonce polévka byla na stole dřív, než jsme stihli vybrat hlavní chod. Burger výborný - dobrá houska jako základ, pořádné maso (já mám sice radši hlubší mletí, ale to je individuální), rozpuštěný sýr, čerstvá zelenina a zvlášť díky za dresing extra v misce. Nepoužili jsme. A nechyběl. Hranolky ok, ne zbytečně mastné. Servis perfektní!

 • Celkem:
 • Jídlo: 4
 • Personál: 5
 • Prostředí: 4

Dnešní návštěvu bych přirovnala k dovolené, na které nesvítí sluníčko- zaplatíte si a vracíte se zklamaní. Jídlo bylo výborné, ale to je bohužel všechno. Již při vstupu, kdy jsme se zeptali, kam si můžeme sednout, nám nikdo neukázal ani neřekl, tak jsme vybrali nejbližší stůl. Polévku dostal první přítel, stejně tak tatarák. Již po chvíli neměl co pít, bohužel mu další pití ani nikdo nenabídl. Stejně tak se nás nikdo nezeptal, jestli je vše v pořádku. Chtěli jsme si dát po obědě kávu, ale jelikož servírka provedla jen debaras, při první příležitosti jsme poprosili o zaplacení. Platili jsme kartou a nebyla nám ani schopna papouškovat částku z displeje. Možnost dát tip se nám taky nedostala. Nepřekvapuje mně proto ani to, že jsme neslyšeli "nashledanou". Tato zkušenost mě mrzí, k další návštěvě mě ale bohužel nemotivuje. Jídlo bylo sice skvělé, ale raději se najím někde, kde nebudou obsluhovat stroje.

 • Celkem:
 • Jídlo: 4
 • Personál: 1
 • Prostředí: 5

Dnešní návštěva byla spíše zklamáním. Po vstupu a mé otázce, zda mají volná dvě místa, se mi obsluha ani nepodívala do očí a řekla "Ty stoly, který jsou volný." Okej, vYbrali jsme tedy nejbližší stůl a posadili se. Při mé prosbě o colu s ledem a citronem jsem dostal standartně skleničku pouze s citronem. Krkonošská cibulačka byla famózní, ale dostal jsem ji dřive než ma přítelkyne. S tatarákem to probíhalo stejně. Již po deseti minutach jsem neměl co pít a na nové pití se mě po dalsi hodinu nikdonezeptal. Stejně tak k jídlu nam nebylo popřano dobrou chuť a nikdo se nas nezeptal,jestli je všev pořadku. Po obědě jsme si chtěli dat kavu, ale při debarasu se nas opet nikdo neptal, tak jsme to vzdali a poprosili o zaplacení. Při placení kartou nám servírka nebyla schopna říct ani častku a tak sem nemohl říct ani tip.Při odchodu z restaurace se s námi ani nikdo nerozloučil možná to bylo tím že sme platili do koruny ,ale ne naší chybou.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno