5 fotek
Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Botta Caffe

Tato příjemná restaurace je situována přímo v centru města a nabízí výhled na Vrchlabský zámek. Nabízí příjemnou atmosféru nekuřácké restaurace s kapacitou 80 míst. Od jara do podzimu je zde možnost spokojeně posedět na přilehlé zahrádce o kapacitě 120 míst. Nabídka restaurace obsahuje pokrmy z mezinárodní kuchyně, které jsou připravovány z čerstvých surovin. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 5

I v plné restauraci se našlo místo. Ani jsme nečekali na jídlo víc než obvykle. Dokonce polévka byla na stole dřív, než jsme stihli vybrat hlavní chod. Burger výborný - dobrá houska jako základ, pořádné maso (já mám sice radši hlubší mletí, ale to je individuální), rozpuštěný sýr, čerstvá zelenina a zvlášť díky za dresing extra v misce. Nepoužili jsme. A nechyběl. Hranolky ok, ne zbytečně mastné. Servis perfektní!

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 5
  • Prostředí: 4

Dnešní návštěvu bych přirovnala k dovolené, na které nesvítí sluníčko- zaplatíte si a vracíte se zklamaní. Jídlo bylo výborné, ale to je bohužel všechno. Již při vstupu, kdy jsme se zeptali, kam si můžeme sednout, nám nikdo neukázal ani neřekl, tak jsme vybrali nejbližší stůl. Polévku dostal první přítel, stejně tak tatarák. Již po chvíli neměl co pít, bohužel mu další pití ani nikdo nenabídl. Stejně tak se nás nikdo nezeptal, jestli je vše v pořádku. Chtěli jsme si dát po obědě kávu, ale jelikož servírka provedla jen debaras, při první příležitosti jsme poprosili o zaplacení. Platili jsme kartou a nebyla nám ani schopna papouškovat částku z displeje. Možnost dát tip se nám taky nedostala. Nepřekvapuje mně proto ani to, že jsme neslyšeli "nashledanou". Tato zkušenost mě mrzí, k další návštěvě mě ale bohužel nemotivuje. Jídlo bylo sice skvělé, ale raději se najím někde, kde nebudou obsluhovat stroje.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace