5 fotek
Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Botta Caffe

Tato příjemná restaurace je situována přímo v centru města a nabízí výhled na Vrchlabský zámek. Nabízí příjemnou atmosféru nekuřácké restaurace s kapacitou 80 míst. Od jara do podzimu je zde možnost spokojeně posedět na přilehlé zahrádce o kapacitě 120 míst. Nabídka restaurace obsahuje pokrmy z mezinárodní kuchyně, které jsou připravovány z čerstvých surovin. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 5
  • Prostředí: 4

Dnešní návštěvu bych přirovnala k dovolené, na které nesvítí sluníčko- zaplatíte si a vracíte se zklamaní. Jídlo bylo výborné, ale to je bohužel všechno. Již při vstupu, kdy jsme se zeptali, kam si můžeme sednout, nám nikdo neukázal ani neřekl, tak jsme vybrali nejbližší stůl. Polévku dostal první přítel, stejně tak tatarák. Již po chvíli neměl co pít, bohužel mu další pití ani nikdo nenabídl. Stejně tak se nás nikdo nezeptal, jestli je vše v pořádku. Chtěli jsme si dát po obědě kávu, ale jelikož servírka provedla jen debaras, při první příležitosti jsme poprosili o zaplacení. Platili jsme kartou a nebyla nám ani schopna papouškovat částku z displeje. Možnost dát tip se nám taky nedostala. Nepřekvapuje mně proto ani to, že jsme neslyšeli "nashledanou". Tato zkušenost mě mrzí, k další návštěvě mě ale bohužel nemotivuje. Jídlo bylo sice skvělé, ale raději se najím někde, kde nebudou obsluhovat stroje.

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 1
  • Prostředí: 5

Dnešní návštěva byla spíše zklamáním. Po vstupu a mé otázce, zda mají volná dvě místa, se mi obsluha ani nepodívala do očí a řekla "Ty stoly, který jsou volný." Okej, vYbrali jsme tedy nejbližší stůl a posadili se. Při mé prosbě o colu s ledem a citronem jsem dostal standartně skleničku pouze s citronem. Krkonošská cibulačka byla famózní, ale dostal jsem ji dřive než ma přítelkyne. S tatarákem to probíhalo stejně. Již po deseti minutach jsem neměl co pít a na nové pití se mě po dalsi hodinu nikdonezeptal. Stejně tak k jídlu nam nebylo popřano dobrou chuť a nikdo se nas nezeptal,jestli je všev pořadku. Po obědě jsme si chtěli dat kavu, ale při debarasu se nas opet nikdo neptal, tak jsme to vzdali a poprosili o zaplacení. Při placení kartou nám servírka nebyla schopna říct ani častku a tak sem nemohl říct ani tip.Při odchodu z restaurace se s námi ani nikdo nerozloučil možná to bylo tím že sme platili do koruny ,ale ne naší chybou.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace