Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

4 fotky

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Botanická kavárna Taroucafé

Kavárna se nachází v krásném prostředí Průhonického zámku přímo na zámeckém nádvoří. Kromě klasické nabídky kávy (používána je fairtrade káva Mamacoffee) zde lze ochutnat i speciality jako čaj Matcha nebo čaje "s královským privilegiem" Dammann Fréres. Všechny kávy jsou připravovány rovněž v bezkofeinové verzi nebo se sojovým mlékem. Nabízeny jsou dorty, koláče a další sladké pokrmy vlastní výroby, zákazník si rovněž může vybrat z nabídky salátů, sendvičů a burgerů. Všechny pokrmy jsou připravovány pouze z kvalitních a čerstvých surovin.Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba