Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 211x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Botanic restaurant café

Luxusní restaurace vhodná pro romantickou večeři, svatbu, oslavu výročí .. Živá hudba, klidná příjemná atmosféra. Na jídelníčku zajímavé variace české i mezinárodní kuchyně.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Oblíbená restaurace na Budějovické. Dali jsme si skvělý burger v příjemném prostředí, potud žádný problém. Jediné, co poněkud pokulhávalo, byla obsluha. Vystřídali se u nás asi čtyři obsluhující, když člověka několikrát mine číšník s ostentativním pohledem na prázdné skleničky, dobrý dojem to opravdu nezanechá...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Další návštěva a další gastronomický zážitek. Ať si dáte cokoliv, na talíři jídlo vypadá fantasticky a ještě lépe chutná. A to i když si vyberete "jen" oběd z menu. A to kafíčko... :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Milá, pozorná a vtipná obsluha. Jídlo vynikající, jedno z nejlepších hovězí v Praze. Prostředí velmi útulné, nekuřácké. Je možná platba kartou. Bez rezervace není moc šance na místo.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO