Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bonté restaurant

Od svého založení je tato restaurace místem významných setkání politiků, obchodníků a hlavně přátel kvalitní gastronomie. V prostorách restaurantu se pořádají různé akce ať již večery zážitkové gastronomie, ochutnávky vína s různými domácími i zahraničními sklepy nebo tematické týdny jako sushi či středomořská kuchyni. Restaurace se dělí na kavárenskou část, restaurační, k dispozici je salónek pro 10 osob a konferenční salónek pro až 40 osob.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Bonté je jedna z restaurací, která většinou nezklame a navíc se perfektně hodí pro formální události. Prostředí je pěkné. A personál bývá milý, bohužel už jsem se i setkala s nepříjemným chováním. Jídlo je tu na profesionální úrovni. Vždy dobře vypadá a většinou i dobře chutná...čemuž odpovídají i vyšší ceny. Ale co bych opravdu vychválila, tak jsou meníčka, kde se snaží s jedním jídlem vyhovět i nám zdravě se stravujícím se. Ale dezerty mi tu moc nechutnají.
Bonté restaurant
Recenze je užitečná (0)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace splnila nase ocekavani vysokeho standardu, navsteva byla v dobe poledniho menu, servis rychly, vtipny, jidlo v odpovidajici kvalite a cenove relaci poledniho menu, muzu doporucit.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Dobré jídlo a příjemná obsluha.
Bonté restaurant
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO